ניסור בטון

מוברס ניסור בטון מתמחה בביצוע עבודות ניסור בטון בכל סדר גודל, הצוותים שלנו עומדים לרשותך בכל משימה שתציב בפניהם החל מיצירת פתח לדלת ועד לפירוק מבוקר של מבנים שלמים.
צוותי מוברס, עוברים הכשרה מקצועית ארוכת טווח ומבטיחים מתן שירות מקצועי ויעיל, הכשרת הצוותים באופן זה מבטיחה לך הגעת צוות בעל ידע רחב וניסיון עשיר.
ברשותנו מגוון רחב של מכונות ניסור בטון לכל סוג עבודה, מגוון הציוד שברשותנו מאפשר לבצע עבודות מורכבות במקומות מסובכים וקטנים לרבות בתים פרטיים, עליות גג, חדרים צפופים ועוד..

דוגמאות ליישום השיטה:

ניסור דלותות

ניסור חלונות

ניסור קורות בטון

ניסור פרגולות בטון

פירוקו חומות,גדרות בטון

ניסור ופירוק מבוקר של חדרי ממ"ד, מקלט, בטחון

פירוק כלונסאות וחגורות בטון

במוברס משתמשים בשיטות ניסור בטון מתקדמות
יתרונות השימוש בשיטות ניסור בטון מתקדמות באים לידי ביטוי בקבלת פתח נקי וסימטרי במינימום רעש ואבק ובזמן ביצוע מהיר ביותר.
בנוסף שיטת הניסור מתבצעת ללא רטט ומונעת יצירת סדקים ונזק למבנה בו מתבצעת העבודה.

מידע על מחירי עבודה: ניסור בטון – מחיר

ניסור בטון בכבל יהלום – מי עוד לא מכיר?

האם גם אתם מתעניינים בעבודות ניסור בטון בביתכם? האם החלטתם שהגיע הזמן להסיר את הקיר המיותר, או אולי לשפץ את הממ"ד או אפילו להפוך את רחבת הבטון שבחצר לגינה? אם התשובה היא כן, אז בוודאי כבר שמעתם על ניסור בבטון עם כבל יהלום, וכעת אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה שתבצע עבורכם את העבודה. לפיכך, חדשות טובות – החיפוש שלכם הסתיים! משום שאם תבחרו לבצע עבודות בטון עם מוברס, תבחרו בחברת הבטון המקצועית והאמינה ביותר בארץ!

חיתוך בטון עם מוברס – כשהמקצועיות, הטכנולוגיה ותודעת השירות נפגשים

אכן, קיימות מספר חברות אשר מספקות שירותי כבל יהלום בארץ. אולם אף אחת מהן לא מתקרבת ליכולות והנכונות לשרת של מוברס ועובדיה. זאת מאחר שכאשר אתם בוחרים מוברס אתם למעשה מקבלים:

עבודה מהירה – בעוד חברות אחרות מתמהמהות, אנו מוברס מודעים לעובדה שהזמן שלך יקר מאוד. ולכן, בעזרת שילוב של מקצועיות, ציוד מתקדם ותודעת שירות גבוהה אנו נבצע עבורך חיתוך בבטון במהירות המירבית האפשרית, כך שתוכל לחזור לשגרת יומך במהרה.

עבודה מדויקת – תודות לציוד המשוכלל בו השקענו עשרות ואף מאות אלפי שקלים והניסיון הרב שלנו, כל עבודה של מומחי הבטון שלנו מדויקת עד לרמת המילימטרים.

עבודה שקטה ונקיה – כאמור, כבל יהלום הוא ציוד ניסור בטון מתקדם מאין כמוהו. לפיכך, לקוחות רבים שלנו מופתעים לטובה כאשר הם מגלים שלא רק שכבל היהלום מנסר באופן יוצא מן הכלל, הוא גם בקושי יוצר רעש ולכלוך! במילים אחרות, במידה ואתם שוכרים את מוברס אתם לא מקבלים רק עבודה איכותית ומדויקת, אלא גם לא מפריעים לשכנים ולא צריכים לנקות במשך שעות רבות בתום העבודה.

שירות בכל הארץ – צריכים לבצע ניסור בטון בירושלים? או אולי בחיפה? או בנתניה? אין שום בעיה – כאשר צריך לבצע ניסור בטון ירושלים, חיפה, נתניה ושאר המקומות בארץ אינם מהווים גורם מעכב. במידה ויתאפשר לנו נשמח להגיע לכל מקום בארץ ולהעניק לכם שירותי חיתוך בטון ברמה הכי גבוהה שניתן.

לפיכך, אם גם אתם זקוקים לעבודות ניסור בטון אל תבזבזו עוד רגע אחד בחיפוש אחר חברה עמה תעבדו – צלצלו כבר עכשיו מוברס וגלו מה קורה כאשר המקצועיות, הטכנולוגיה ותודעת השירות נפגשים!

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!