ניסור בטון ביהלום

קידוח בטון הוא מקצוע שלוקח את עולם השיפוצים צעד אחד קדימה בעולם השיפוצים והשיטה המקצועית ביותר לעשות זאת היא על ידי ניסור בטון ביהלום.

מדובר באחד התחומים הקשים ביותר בעולם השיפוצים, צריך לדעת כיצד לדייק במילימטרים, לדעת כיצד לקדוח עיגולים מסודרים לבנייה או אחסון וכיצד לקדוח את החור במיקום המדויק שלו.

ניסור יהלום היא השיטה הטובה ביותר מבחינת רמות הדיוק בעולם הבנייה, ניסור בטון בכבל יהלום מלטש את מקום הקידוח בצורה מושלמת אך יש גם צורך ביד מיומנת שתעשה זאת.

מדוע ניסור בטון בכבל יהלום נחשב לשיטה הטובה ביותר לקידוח בטון?

יש הרבה מכשירים שמשמשים לקידוח בטון ויש מכשירים רבים שמנסים להתחקות אחר תוצאות ניסור בטון בכבל יהלום אך אין להשוות בתוצאות בין השניים. ניסור בטון בכבל יהלום הוא קידוח בטון חלק לחלוטין והוא מאפשר לבצע עבודות קידוח מבלי שתשתית המבנה תיפגע.

כבר ראינו לא מעט מקרים בהם התבצע קידוח בטון לא טוב שגרם לסדקים ואף לפיצוצים בבטון ובכך נגרם הרס המבנה או לכל הפחות לנזק בלתי הפיך, כמו כן יד לא מקצועית תגרום לפגיעה בתשתית החשמל או פגיעה בצנרת המבנה.

לניסור בטון יש יתרונות רבים כמו התמודדות מול אלמנטים עם צורות שונות, ניסור שקט ומניעת חריגה בניסור.

כיצד מתבצע ניסור יהלום ובאיזה קירות בטון ניתן לבצע אותו?

ניסור בטון ביהלום יכול להתבצע בכל קיר בטון כי כל עוד הוא מתבצע בצורה מקצועית ועל ידי מכשור מתאים הוא לא אמור לגרום להרס הבטון.

ניסור בטון בכבל יהלום מתבצע על ידי כבל יהלום שמורכב מכבל פלדה בו מושחלים חרוזי יהלום וכשיש סיבוב ומתיחה של הכבל בו זמנית הוא מבצע ניסור.

ניסור יהלום מתאים לכל עובי של בטון ובדרך כלל זמן העבודה ימשך כעובי הבטון, כמו כן מרבית החברות עובדות בזמן הקידוח עם מים כדי למנוע פיזור של אבק.

בתחילה מסמנים את אזור הקידוח, לאחר מכן בודקים משני צידי שטח הקידוח שהוא תואם את הצרכים הנדרשים, מפנים את השטח שסביב באופן סביר ובמידת הצורך מזמינים מהנדס לקבלת היתרים, כמו כן מרבית החברות שמספקות שירות ניסור יהלום יביאו עמם בולמים לצורך הורדת הקיר.

איזה שירותים מספקות חברות להן גם שירות ניסור בטון ביהלום?

חברות ניסור בטון בכבל יהלום מספקות שירותים רבים שקשורים בנושא, תוכלו למצוא שירות של ניסור בטון של גשרים, ניסור בטון תת ימי, ניסור יהלום של ארובות בקוטרים שונים, ניסור יהלום עמודים או קורות ועוד.

חשוב לבחור חברה מקצועית עם ניסיון רב בתחום כדי לוודא שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, ניתן לעשות זאת על ידי תשאול מכרים ועמיתים לגבי חברות ניסור בטון ביהלום, לקרוא באינטרנט מידע על חברות שונות ולערוך השוואות בניהן.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!