ניסור בטון הינו תהליך חיוני במסגרת פרויקטים רבים של שיפוץ, הרחבה ובנייה. מחיר ניסור בטון נקבע ע"י קריטריונים שונים כמו תנאי השטח, כמה מטר צריך לנסר ואורך הפרויקט. לאחר שכלול נתונים אלו ואחרים ניתן לקבוע את עלות הפרויקט. סביר להניח שחברות שונות גובות מחירים שונים. רצוי להשוות מחירים בין כמה חברות על מנת לקבל תמונה ברורה של המחיר בהתאם לפרויקט שלכם.

איך להשיג הצעת מחיר טובה לניסור בטון

לברר מול אחרים – אם זאת הפעם הראשונה שאתם מחפשים הצעת מחיר בתחום, כדאי ליצור קשר עם אנשים אחרים אשר השתמשו בשירות זה על מנת לקבל תמונת מצב ראשונית על מחיר ניסור בטון. רצוי למצוא אנשים אשר הזמינו עבודה לפרויקט דומה למיזם שלכם.
לשלוח בקשה מפורטת להצעת מחיר – כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת, רצוי לשלוח לחברה שממנה אתם רוצים את המידע בקשה כמה שיותר מפורטת. זה אומר מהו סוג המבנה, איפה הוא ממוקם, כמה מטרים יש לנסר, מהו עובי הבטון ועוד. ככל שהם יקבלו יותר מידע כך הם יוכלו לתת לכם הצעת מחיר מדויקת יותר.
עוד דברים שכדאי לברר

ציוד – הזמנת עבודת ניסור בטון צריכה להיות משתלמת ולכן למחיר יש משמעות. בדקו עד כמה משוכלל הציוד של אותה חברה. אם מצאת חברה עם ציוד מיושן אשר גובה מחיר גבוה יותר מאשר חברה עם ציוד חדיש, מדובר בעסקה לא משתלמת. ציוד משוכלל משמעותה עבודה הרבה יותר מדויקת, מהירה ומשתלמת מאשר שימוש בציוד שחוק ומיושן.

ותק וניסיון – גם לנושאים הללו ישנה משמעות רבה. עבודות ניסור מצריכות ניתוח השטח והחלטה על הדרך הנכונה וציוד הנכון לשימוש. ניסיון רב משמעותו הקטנת הסיכוי לקבלת החלטות שגויות בשטח ו/או עבודה רשלנית וחסרת אחריות.

פריסה ארצית – אם יש לכם כמה פרויקטים ברחבי הארץ, השתמשו בשירותי ניסור בטון של חברה אשר נותנת שירותים בכל רחבי הארץ כדי שלא יהיה לכם צורך לעבוד עם כמה חברות. עבודה עם כמה חברות שונות עלולה לעלות לכם יותר מאשר עבודה עם חברה אחת.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!