ניסור בטון

ניסור בבטון בעזרת ציוד מיוחד ניסור בטון זו טכנולוגיה ליצירת פתחים בקירות, ברצפה ובתקרה. חומר הבטון הוא חומר חזק ועמיד וכדי לפעור בו פתחים למטרות שונות כמו חלונות, מעברים לחוטי חשמל, להריסת מבנים, לביקוע סלעים ועוד יש צורך להשתמש בציוד מיוחד ובטכניקה של ניסור בטון. חברת מוברס היא החברה המובילה בתחום ניסור בטון. הודות לידע הרב, לציוד המיוחד, לעבודה המקצועית וליחס החם האישי, גופים ציבוריים ואנשים פרטיים בוחרים בחברה לביצוע עבודות ניסור בטון ועבודות בטון שונות.
ניסור בטון לצורך הריסת מבנים
הריסת מבנה בעזרת ניסור בטון הריסת מבנים מחייבת היתר בנייה מהרשות המקומית ותכנון יסודי של מהנדס בניין.

הריסת מבנים מתבצעת בשל כמה סיבות. כאשר המבנה ישן ומהווה מפגע לציבור, הריסת הבניין תמנע את קריסתו, כדי להרוס מבנים ישנים ולבנות במקומם מבנים חדשים וגדולים יותר, להריסה של מבנים שנבנו ללא היתרי בנייה וללא רישיון ובעת מלחמה הריסת מבנים משמשת כטקטיקה צבאית כאשר המבנה מהווה איום בטחוני.

שיטת ההריסה הנפוצה ביותר הוא באמצעות ניסור בטון. בשיטה זו מנסרים את המבנה באופן מבוקר. לפני תחילת ביצוע הניסור קושרים את החלק המיועד לניסור למנוף ורק אחר כך מנסרים. בדרך זו שומרים על היציבות של המבנה בעת הניסור וההריסה, המבנה אינו נתון בסכנת קריסה ומונעים אסון
ניסור בטון בעבודות שיפוצים
ניסור בטון לצורך שיפוצים כאשר אתם משפצים את הבית ומעוניינים לשבור קירות, לפתוח חלונות נוספים או להתקין מערכת מיזוג אוויר ועוד, סביר להניח כי יבצעו בביתכם עבודות של ניסור בטון.

הבטון הוא חומר חזק ועמיד במיוחד, לעתים כדי לחזק את משטחי הבטון ולבסס את יציבותם מניחים בבניין, בעת בנייתו, עמודי בטון או רשתות מברזל. כדי לשבור את הקירות או לפעור בהם חללים נדרשת מיומנות של ניסור בטון וציוד וכלים מיוחדים למטרה זו.

עבודות שיפוץ דורשות דיוק מרבי וניסיון רב. בעת ביצוע ניסור בטון יש לוודא כי אין במשטח המיועד לניסור חוטי חשמל או כבלים שונים, שאנו לא פוגעים בתשתיות חיוניות ולא מערערים את יציבות המבנה. חברת מוברס היא חברה בעלת ותק רב שנים ומוניטין בתחום ניסור בטון. החברה פועלת באמצעות צוות מקצועי ומיומן וציוד חדיש ומתאים.

ניסור בטון לצורך ביצוע עבודות גדולות

ניסור בטון לצורך עבודות גדולות יש הבדל משמעותי בין ניסור בטון בעת עבודות שיפוצים, לדוגמה, לבין ניסור בטון של גשרים, כבישים סלעים גדולים ואיתנים ועוד.

ניסור בטון בביצוע עבודות גדולות דורש אישורים רבים. מהאדריכל, מהרשות המקומית, ממהנדס מומחה ועוד. כדי לבצע עבודות של ניסור בטון בגשרים בבניינים רבי קומות ועוד יש צורך בכוח אדם מיומן ובקי בשיטות חדשות ובכלים ייעודיים. חשוב לבדוק כי הקרקע באזור יציבה, כי העובדים מוגנים מפגיעות ושהאזור סגור למעבר אנשים.

ניסור בטון בירושלים
ניסור בטון בירושלים

ניסור בטון – חמישה דברים שחשוב לדעת

ניסור בטון מתבצע באמצעות מסור מיוחד המתאים לעבודה בטון. המסור הוא בעל להב חזק ומשונן היכול לנסר חומרים קשים כמו בטון, מרצפות ועוד. בלהב המסור מותקנת דסקית יהלום. היהלום הוא חומר חזק וקשיח המסוגל לשבור את הבטון העמיד.

ניסור בטון באמצעות להב היהלום מאפשר לבצע ביצועים מדויקים ברמת גימור גבוהה גם בטון עבה במיוחד. לפני פעולת הניסור מרטיבים את השטחים המיועדים לניסור במים ומונעים אבק רב ולכלוך.

יש הבדל בין ניסור בטון לבין קידוח בטון. קידוח בטון נעשה באמצעות מקדחה ייעודית ואילו ניסור בטון מתבצע באמצעות מסור מיוחד בעל דסקית יהלום.

קידוח בטון מיועד ליצירת פתחים קטנים בקירות בטון ואילו ניסור בטון מיועד לפתחים גדולים וגם להריסת מבנים.

השילוב בין שתי השיטות מביא לתוצאות טובות במיוחד. ניסור בטון יסייע ליצירת הפתחים הגדולים וקידוח בטון יסייע ליצירת תעלות לחוטי החשמל, להעברת צינורות לבניית תשתיות ועוד.

ניסור בטון – לא עם כל אחד

לא כל אחד מומחה ומיומן בעבודות של ניסור בטון, ולא כל אחד יודע כיצד עובדים עם משטחי בטון.

תוצאות העבודה מעידות על טיבו של בעל המקצוע. בעל מקצוע בלתי מיומן יבצע עבודה חובבנית שמאפיינה יהיו חוסר דיוק, רמת גימור נמוכה ולעתים הוא עלול גם לגרום נזקים למבנה.

כדי לבצע עבודות ניסור בטון יש צורך בחברה בעלת ציוד מקצועי. בעזרת הציוד המקצועי יוכל בעל המקצוע המיומן לבצע עבודות ניסור בדייקנות, אפילו ברמה של מילימטרים ספורים.

חברת מוברס מבצעת ניסור בטון במיומנות ובמקצועיות.

ניסור וקידוח בבטון
ניסור וקידוח בבטון

חיתוך בטון – מהם הגורמים להצלחה?

חיתוך בטון חייב להיעשות בידי חברה מקצועית ומיומנת. חיתוך בטון משמש אותנו בעת בניית בתים חדשים, בשיפוץ בתים ישנים, בהריסת מבנים, מדרגות, גשרים ועוד. הבטון הוא חומר חזק ועמיד, לא קל לחתוך אותו. כדי לבצע את הפעולה במיומנות וללא נזקים יש צורך בידע, בעבודה מקצועית ובציוד מתאים. חברת מוברס מספקת שירותים של חיתוך בטון. החברה היא בעלת ותק של למעלה מעשרים שנה. הודות לצוות העובדים המיומן, לוותק הרב, לציוד החדיש ולשירות האדיב והמקצועי, חברת מוברס מובילה בתחום של חתוך בטון. מחפשים מומחים לעבודות של חיתוך בטון, צרו קשר, אתם לא תתאכזבו!

חיתוך בטון בעזרת מכונת ניסור כמה מילים על חומר הבטון

הבטון הוא אחד מחומרי הבנייה הנפוצים ביותר. הוא עשוי מחול מחצץ ממליטה וממים. כאשר הוא מתקשה הוא הופך להיות חומר חזק ועמיד במיוחד. בתעשיית הבנייה הבטון משמש לבניית בתי מגורים, לבניית גשרים, לחניונים, לחיפוי רצפה ועוד.

היתרון הגדול של הבטון הוא החוזק והעמידות. החיסרון המשמעותי שלו הוא שאי אפשר להרחיב או למתוח אותו בלי שהוא ייסדק או יישבר. לכן בבניית בטון מזוין משלבים מוטות או רשתות ברזל לחיזוק. בדרך זו מסוגל הבטון לשאת עומסים רבים, במיוחד בעת בניית גשרים, בניינים רבי קומות ועוד.

יש שלושה סוגי בטון. בטון דרוך, בטון לבן, או בטון מוטבע. הבטון הדרוך הוא הבטון החזק המשולב עם מוטות ברזל ומיועד לנשיאת משקלים כבדים. הבטון הלבן משמש לביצוע עבודות גימור במבנים, והבטון המוטבע, או בשמו הנוסף בטון דקורטיבי, משמש לחיפויי רצפה, לעיצוב קירות ועוד. זהו חומר זול יחסית ומעצבים רבים משתמשים בו לעיצוב סגנון מיוחד ומקורי.

חיתוך בטון – חמישה גורמים להצלחה

הדרכה – לפני כל עבודה של ניסור בטון יש להדריך את צוות העובדים ולרענן את הנהלים כדי שהעבודה תתבצע בדייקנות. עבודה רשלנית או לא מדויקת עלולה לגרום לנזקים.

בדיקה – לפני התחלת העבודה יש לבדוק במדויק את עובי הבטון ולהתאים לו את שיטות העבודה ואת כלי העבודה המתאימים.

זהירות – חיתוך בטון נעשה במטרה לפעור פתחים לדלתות לחלונות ועוד בבתים חדשים או ישנים. פגיעה בתשתיות הבית עלולה לגרום לנזקים חמורים ובמקרים קיצוניים אפילו למוטט אותו. לפני תחילת העבודה יש לסמן במדויק את האזור שבו עתיד להתבצע חיתוך הבטון. במקרים רבים מומלץ לקבל אישור ממהנדס ממומחה המאשר כי חיתוך הבטון לא יפגע בחוטי חשמל או בתשתיות המבנה.

פינוי סביבת העבודה – חשוב לפנות את סביבת העבודה מרהיטים ומחפצים שונים. החפצים עלולים להינזק מכמויות האבק הנותרות בעת חיתוך בטון. אם אי אפשר לפנות את החפצים, רצוי לכסות אותם היטב. אם חותכים את הבטון על ריצוף קיים, חשוב לדאוג כי הריצוף לא ייפגע ולא ייסדק בעת החיתוך.

פינוי פסולת לאתרים מורשים – לאחר סיום עבודת החיתוך יש לפנות את חלקי הבטון לאתרי פינוי מורשים. את סביבת העבודה יש להשאיר נקייה מאבק, מפסולת ומלכלוך.
חיתוך בטון ציוד וכלים

חיתוך בטון – על הכלים ועל הציוד המיוחד

עבודה מדויקת ומושלמת נעשית בעזרת ציוד ייעודי, חדש ומשוכלל. יש סוגים שונים של כלים, כל אחד מיועד לעבודה שונה.

מכונת ניסור בטון זו מכונה שעליה מותקנים דיסקים גדולים המבצעים חיתוך בטון באופן מדויק ביותר. המכונות החדישות עובדות בשקט ויש מכונות מיוחדות הפועלות באמצעות שלט רחוק. באמצעות השלט הרחוק אפשר לבצע חיתוך בטון במבנים תת ימיים ועוד.

פטיש חציבה או בשמו הנוסף קונגו מאפשר עבודת חיתוך מדויקת. חיתוך בטון באמצעות פטיש חציבה כרוך ברעש רב ובאבק.

כבל יהלום זהו כבל העשוי מפלדה ובתוכו שזורים חרוזי יהלום. חיתוך הבטון מתבצע באמצעות סיבוב הכבל. כבל היהלום נפוץ מאוד בתעשיית הבנייה, הוא מבצע עבודה מדויקת ומשמש ליצירת פתחים לחלונות, לדלתות, לתעלות, להעברת חוטי חשמל, כבלים, תשתיות מיזוג אוויר, צינורות ועוד.

דיסק יהלום מתאים לעבודות חיתוך בטון עדינות יותר. הדיסק יכול לחדור לבטון בכל עובי, הוא אינו חודר בבת אחת אלא בהדרגה. החדירה ההדרגתית מאפשרת רמת דיוק מרבית.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!