התחום של ניסור בטון הינו תחום מאוד מפותח שזכה במהלך השנים לשדרוגים וחידושים רבים, בעקבות שינויים בסגנון העבודה ובכלים בהם משתמשים לצורך ניסור וקידוח בטון, בין היתר בגלל הגידול בביקוש לתחום זה.

על מנת להסביר מדוע גדל הביקוש במיוחד במרכז הארץ, נסביר בקצרה מתי בדיוק משתמשים בניסור בטון.  בדרך כלל נהוג להזמין מומחים לתחום של ניסור בטון כאשר יש צורך לבצע פתחים בקירות בטון עבור דלתות וחלונות, הפרדת מבנים ממבנים, לצורכי עבודה במקלטים וממ"דים,  התקנת מעקות וחומות בטון, פירוק מרפסות ותקרות, לצורך ניסור עמודי בטון וקורות ועוד. בכל המקרים הנ"ל יש צורך במומחים לתחום ניסור בטון אשר יבצעו את העבודה עם כלים מתאימים.

מדוע חל גידול בביקוש למנסרים בבטון באזור מרכז הארץ

ישנן 3 סיבות עיקריות אשר בגללן אנחנו רואים גידול בביקוש למומחים בתחום ניסור בטון במרכז.

עלייה בכמות הבנייה כולל על חשבון מבנים ישנים – כמו שציינו קודם לכן, חלק משמעותי בעבודה של מנסרים בבטון היא הפרדה מבנים ופירוק אלמנטים קיימים במבנים ישנים. במרכז הארץ אנחנו רואים במהלך השנים גידול בבנייה חדשה על חשבון בנייה ישנה, בין היתר בגלל היעדר קרקעות ריקות לבנייה. מכאן שגדל הצורך במומחים שידעו לבצע את עבודות הניסור והפירוק.
זה נכון לא רק במבנים פרטיים או עסקיים, ניסור בבטון מתבצע גם בפרויקטים ציבוריים (בניית כבישים, גשרים, שינוי תוואי של דרכים ועוד) מאחר ואנחנו עדים לשינוי מהותי במבנה של מרכז הארץ מבחינת דרכים, אזי שאין פלא שיש גידול בביקוש למומחים בתחום ניסור בבטון.

בניית ממ"דים ומקלטים – מאחר והחוק כיום מחייב בניית ממ"ד בכל בית חדש, ומאחר וכל בניין או בית פרטי כולל גם מקלט, אז חלק מעבודת הבנייה דורשת ניסור בבטון.
אפשרויות חדישות לבנייה – מאחר ובעבר הרחוק ניסור בבטון לא היתה אופציה ובוודאי לא אופציה עם כלים מתקדמים כמו היום, אין זה פלא שכיום כשיש את האופציה הזאת, אז יותר קבלנים ואנשי מקצוע בוחרים בה. לשיטה זו יתרונות רבים על פני שיטות אחרות, דוגמא חציה בקונגו, ולכן יש מעבר אל שיטת ניסור בבטון.
כפי שציינו, שיטות ניסור בבטון מתאימות ויעילות הן למבנים פרטיים והן למבניים עסקיים או אחרים. באמצעות שיטה זו אפשר ליהנות מפתחים נקיים וגדולים, העבודה מתבצעת בצורה שקטה ונקייה, היא מאפשרת שינויים בקירות הבניין ללא גרימת נזקים וסדקים, היא מונעת פיזור אבק במרחב, ובעזרת הכלים הקיימים כיום, ניתן לנסר איתה בעומקים מאוד משמעותיים.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!