עבודות ניסור בטון מתבצעות במגוון של פרויקטים, הן פרטיים והן ציבוריים. עבודות אלו נעשות כאשר יש צורך לפרק חלקים מסוימים של מבנים או משטחים, להסיר מכשולים בדרך, לנסר סלעים ועוד.

מי שמורשה לבצע עבודות ניסור בטון, הם אך ורק אנשי מקצוע מוסמכים אשר עברו הכשרה בתחום, מכירים את כללי הבטיחות לעבודת ניסור שכזו ובתנאי השטח ויש להם כלי עבודה מתאימים לעבודות כאלה. מדובר על כלי עבודה שיכולים לחדור אל עומק הבטון ולנסר אותו מבפנים או כלי עבודה שמאפשרים לבצע את הניסור בטון מבחוץ.

כלי העבודה המדובר הוא מסור יהלום שמגיע בקטרים ועומקים שונים. מסור כזה איננו משאיר אחריו אבק ומבצע את עבודתו בשקט (לעומת כלי חציבה כמו קונגו שמשאיר אחריו אבק ועושה הרבה רעש בזמן העבודה).חשוב להבין, עבודת ניסור בטון מחיר מתבצעת בטווחי עובי משתנים, בהתאם לסוג הבטון. ציוד הניסור מאפשר חיתוך עד לעובי של 60 ס"מ לכל צד.

כיצד קובעים מחירים לעבודת ניסור בבטון

מחיר עבודת ניסור נקבע על פי משתנים שונים ועל כן קשה מאוד לקבוע מחיר באופן חד משמעי. עוד לפני שמתחילים בחישוב המשתנים, צריך לקחת בחשבון שכל חברה לוקחת מחיר אחר, בהתאם לדרישות שלה, צוות העבודה שהיא מספקת לעבודה, כלי העבודה בהם היא משתמשת וכן מיקום העבודה. סביר להניח שאם הצוות שהחברה תשלח יצטרך להגיע למקום מרוחק, אז שעלויות הנסיעה יכללו במחיר העבודה.

המשתנים על פיהם נקבע מחיר העבודה:

גודל השטח אותו יש לנסר
עובי הבטון
המיקום של המקום בו צריך לבצע את העבודה (כולל התייחסות לתנאי הגישה למקום)
גובה הקידוח (לרוב עד 300 ס"מ ממפלס הרצפה, זה מחיר אחד, בעוד שמעבר לכך נקבע מחיר אחר)
הצעת מחיר כוללת בנפרד את העבודה ואת פינוי הפסולת
עבור הסרת אלמנטים שונים מהקירות או מהתקרה, ניתנת הצעת מחיר בנפרד
אספקת גנראטור לביצוע העבודה
על מנת לקבל הצעת מחיר אמינה ונכונה, מוטב להזמין יועצים מקצועיים של החברה אשר יראו במה מדובר בשטח. הם ידעו לבדוק מה אתם צריכים, מה נדרש מהם לעשות, וכמה זה יעלה לכם. קחו בחשבון שהצעת המחיר תכלול את מה שאנשי המקצוע רואים בשטח, אם יתברר במהלך העבודה שמדובר במצבים יותר מורכבים ממה שחשבו בתחילה, ייתכן וההצעה תשתנה.

לסיום חשוב להבהיר, לפעמים ההפרשים במחירים בין החברות השונות, אינם כה גדולים, מה שמבדיל חברה אחת משנייה, זו המקצועיות והניסיון שלה. לכן מוטב לעבוד עם חברה שאתם מכירים או לפחות קיבלתם עליה המלצות טובות, חברה עם צוות עובדים מנוסה, אחראי ואמין. גם אם תשלמו לחברה כזו יותר, עדיין בטווח הארוך זה ישתלם לכם מאשר להזמין חברה שמציעה לכם הצעת מחיר נמוכה אבל תעשה עבודה לא טובה.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!