אדם מנסר בטון

מוברס ניסור בטון מונה צוות מקצועי ומיומן המבצע עבודה מדויקת במיוחד ומקפיד על עמידה בלוחות זמנים.

כל המסורים בחברתינו מצוידים במגני אבק ולכלוך יחודיים, אשר שומרים על ניקיון הבית גם בעת הניסור עצמו.

 

אודות תחום הבטון

התחום של עבודות בטון, בניגוד לרושם האפור שהוא יוצר כלפי חוץ, הינו תחום רחב ומגוון שמכיל בתוכו הרבה תחומי משנה.

ישנם הרבה עבודות שמצריכות מאלו שעוסקים בהם להפגין ידע מקצועי רב ומיומנות רבה בהוצאתן לפועל. הדברים אמורים בעיקר בכל מה שנוגע לאותם עבודות בטון מתקדמות כגון ניסור,קידוח וביקוע של בטון. הדרישה עבור אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה בתחום זה הינה דרישה בלתי מתפשרת לאור המורכבות הרבה של אותם עבודות. ברם, כלי העבודה השונים המשמשים את העוסקים באותם עבודות בטון דורשים אף הם ידע מקצועי רב ועל המפעילים שלהם רובצת אחריות רבה. אמנם אין הכשרה מקצועית מסודרת עבור מי שמתעתד לעבוד בתחום, אבל ואולי בגלל העבדה הזאת בעלי המקצוע לומדים ומרגלים את השימוש בכלי העבודה השונים אין ספור פעמים בטרם הם יוצאים לשטח לביצוע עבודות "על אמת".

תחומי פעילות

בטון לאחר קידוח

תחומי הפעילות של עבודות בטון מתקדמות הולכים ומתרבים ככל שכלי העבודה נהיים יותר משוכללים.

ההשלכות של הרחבת תחומי הפעילות הינם כמובן הצורך בהרחבת הידע המקצועי וצבירת ניסיון בקרב העובדים לגבי אותם תחומי פעילות חדשים. אחד מתחומי הפעילות החדשים יחסית בתחום זה הינו המגזר של הבתים הפרטיים. בניגוד לתחומי הפעילות המסורתיים של עבודות בטון כגון תחומי התשתיות ומבני הציבור, הרי שבמגזר הפרטי רוב העבודות נעשות בתוך מבנים מאוכלסים ,עובדה שדורשת משנה זהירות ויתר מקצוענות מצד בעלי המקצוע בתחום של עבודות בטון. בכלל, כל עבודות הבטון דורשות מן העוסקים בהם להקפיד יתר שאת על כללי הבטיחות והגאות שכן כלי העבודה העומדים לרשותם הם בעלי עוצמה רבה שבטיפול לא נכון יכולות לגרום הרס רב.

ביצוע העבודה

תחום משמה נוסף של עבודות בטון הינו תחום של ביקוע בטון.

פה, בהיפוך גמור מאותם עבודות ביתיות, מדובר על עבודות שבהם ישנו צורך להזיז או לפלס גישה באזור מסולע עם מתווה שטח הררי. הצורך בביצוע עבודות ביקוע בטון נוצר כאשר ישנה מגבלה שמונעת ביצוע של עבודות בטון סטנדרטיות כגון קידוח, ניסור ואפילו חציבה. כמובן שבכל סוג של עבודה ישנה צורך לפנות ולהתקשר אך ורק עם גופים מקצועיים של ביצוע עבודות בטון. חברת מנסרי היהלום הינה דוגמא טובה לגוף מקצועי ומיומן לתחום של עבודות הבטון. כמובן שישנם בשוק עוד חברות שמספקות שירותים את מגוון השירותים של עבודות הבטון, אבל מבחינת אמות המידה המקצועיות הרי שמנסרי היהלום הם בהחלט המגדלור שלאורו צריך לקדוח.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!