חברה מקצועית מובילה בתחום,מוברס ניסור וקידוח בטון על כל סוגיו תוך שימת דגש לביצוע פעילות משולבת של צוותי עבודה ומנסרים בעלי ניסיון וידע נרחב בצורות בניה שונות ומתן פתרונות קידוח או חיתוך וניסור, עם יכולות וכלים מיוחדים ליישום כל מטלה ופרוייקט גדול וקטן כאחד.
כלי הניסור והקידוחים המורכבים אשר באמתחתנו הינם תולדה של התפתחות הטכנולוגיה ותוספת של מסורים לניסור מסוגים שונים עבור הדרישה בעת שיפוצים לחיתוך בטון והסרת מחיצות בטון באולמות או קידוח בבטון לצרכים שונים כמו הרכבת ארובת קמין חימום לפליטת עשן הבעירה אשר חודרת דרך תקרת גג הבטון ומתנשאת אל מעבר לגג. ניסור כבישים עבור הנחת תשתיות תקשורת צינורות הובלת מים ושפכים, פילוס דרכים והרחבה של נתיבי תחבורה.
חברת ניסור כולל קידוח של בטון מזויין או כביש מבני ציבור ודירות פרטיות מציעה שלל שירותי ניסור וקידוח בבטון עבור מגוון לקוחות : פרטיים ציבוריים או קבלנים ורשויות מקומיות.ככלל כולם נחשבים לאנשי מקצוע טובים הבקיאים במלאכתם. מנהלי חברת ניסור וקידוח בטון מוברס נושאים באמתחתם ניסיון לא מועט של מעל 20 שנים, עם השכלה ורקע בתחום הנדסת הבניה וידועים ומוכרים כבעלי מוניטין מיקצועי אשר בין לקוחותיהם נמנים עסקים רבים והמון לקוחות מרוצים. אנו בין החברות היחידות אשר מעניקות לכל לקוח ביטוח עבור השירות המקצועי הכולל ניסור וקידוח, פינוי החלקים המנוסרים או שאריות של קידוח הבטון בין אם נדרש שימוש במנוף או בכלי הובלה ובכללם משאיות קונטיינרים ועגלות פסולת בניין.

התמחויות החברה
• ניסור בטון בכל עובי
• קידוח בבטון בכל קוטר ובכל עובי של בטון
• הריסת מבנים

ניסור וקידוח בבטון

 

ניסור וקידוח בבטון
ניסור וקידוח בבטון

אנו עדים בתקופה האחרונה לתופעה נפוצה אשר גוררת עימה נזקים עבור לקוחות אשר הימרו על חברות חדשות לא מוכרות ובחרו – מחוסר ידיעה – לפנות אל חברות ניסור וקידוח בבטון שצצו כמו פטריות אחרי הגשם ורמת המיקצועיות שלהם ירודה עד כדי כך שאיכות חיתוך הבטון והתוצאות שנובעות מכך רחוקות מלהשביע רצון ובמקרים לא מעטים נגרמו כשלים ונזק בלתי הפיך למבנה.
המלצתנו לשמור מרחק מכל דיכפין אשר השיג ורכש כלי ניסור וקידוח בטון כזה או אחר ומציע שירות במחיר זול מידי עד כדי כך שזה מעורר חשד גם בקרב מי שאינו בקיא וחסר ידע בסיסי בבנייה. יש לוודא כי לחברה יש גם ביטוח למקרה של נזקים למבנה או רכוש, לעובדי הניסור לדיירי הבית וגם לאנשים עוברים ושבים שעלולים להקלע למקום. ברור מאליו שבאחריותכם גם להרחיק אנשים או בעלי חיים שלכם ושל שכנים ממקום העבודה בגלל הסכנות המובנות של ניסור וקידוח בבטון.
לפני שבוחרים חברה אחת מני רבות בקשו מנציגם מעט מידע וכדאי שיהיה אמין ומבוסס על העסק והעובדים, דרשו פרטי התקשרות של כמה לקוחות אשר זכו לשירות הניסור או הקידוח ואין להרגיש שום בושה או מבוכה בעת פנייה אליהם לברור האם הם מרוצים מהחברה מהשרות ומהמקצועיות.
לפני ניסור וקידוח בטון מומלץ להתייעץ עם קבלן בניה או עדיף עם מפקח בניה / קונסטרוקטור שהינו מהנדס בניה מדופלם בעל ניסיון. .
אחד ממנהלי החברה טל, הינו מפקח בניה מוביל בישראל, הנדסאי בניין בהשכלתו אשר בוחן בייתר קפדנות כל פרוייקט לפני התחלתו עורך מדידות ובדיקות נוספות ורק לאחר מכן מאשר את הביצוע. במקביל המנהל הנוסף שי, בעל ניסיון רב בכל נושא ניסור וקידוחי בטון של מעל 20 שנים אשר מכיר את כל סוגי הכלים והציוד מאז שהחלו ברחבי העולם להשתמש בהם, ומתאים בשטח את המסור המתאים לפעולת חיתוך הבטון בהתאם לנתונים ההנדסיים ואילוצים טכניים.
צור קשר

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!