יהלומים מוכרים לנו כפריטים יקרים בתעשיית התכשיטים, אך תתפלאו לשמוע כי כשמונים אחוז מהיהלומים בעולם משמשים לתעשייה. היהלום הוא מינרל קשה חזק ובשל חוזקו הרב משתמשים בו בעיקר לעבודות ניסור. ניסור יהלום חולל מהפך בתעשיית הנדל"ן. באמצעות ניסור יהלום אפשר לנסר ועצב משטחי בטון בדייקנות, באסתטיות וברמת גימור מושלמת. חברת מוברס מתמחה בעבודות ניסור בטון בניסור יהלום. החברה צברה ניסיון ומוניטין רב. מאות לקוחות מהמגזר הציבורי, הפרטי ומהתעשייה ישמחו להמליץ על חברת מוברס כחברה המובילה בתחום.

היתרונות בניסור יהלום

ניסור יהלום – כל היתרונות במסור אחד
ניסור יהלום הצעיד קדימה את כל עבודות השיפוצים. באמצעות ניסור יהלום אפשר לפעור פתחים לדלתות ולחלונות, לבצע קידוחים מדויקים וליצור תעלות להעברת חוטי חשמל, צנרת ביוב, כבלים, מיזוג

אוויר ועוד.

ניסור יהלום מאפשר לבצע עבודה חלקה, עבודה מדויקת ועבודה חסרת טעויות. בעזרת ניסור יהלום לא נוצרים סדקים בקירות ולא נגרמים נזקים לתשתיות החשמל, המים והביוב.

ניסור יהלום מסוגל לבצע עבודות ניסור בכל עובי של בטון גם בקורות בטון עבות וחזקות במספר שעות. ניסור יהלום משמש לניסור מדויק של פתחים בזוויות שונות ובקטרים מורכבים ובעיתיים.

עבודות ניסור יהלום פופולאריות מאוד בעבודות שיפוצים. באמצעות ניסור יהלום אפשר לנסר מבני בטון, ממדים ומקלטים, לפתוח חלונות בקירות בטון מזוין, לנסר עמודים וכלונסאות לפרק גרמי מדרגות, בניינים, גשרים ועוד.

ניסור יהלום משמש לחיתוך ועיבוד אבנים שונות כמו שיש, גרניט ועוד. באמצעות המסור המיוחד אפשר לעצב את האבנים וליצור מהן דוגמות שונות, מגוונות ומרשימות.
החברה הטובה ביותר לניסור יהלום

ניסור יהלום – ארבעה דברים שכדאי לדעת

מסור להב יהלום הוא מסור שבבסיסו משובצים יהלומים זעירים. היהלומים יוצרים להב חד במיוחד. יהלומים בשילוב כבל פלדה יוצרים שיטה חזקה ומדויקת לניסור ולחיתוך בטון ואבנים קשות במיוחד כמו שיש, אספלט, לבנים, זכוכית וקרמיקה.

יש שלושה סוגים של מסורים בעלי להב יהלום. מסור עגול, מסור מלבני ומסור רצועה. המסור הנפוץ ביותר בתעשיית הבניין הוא המסור המעגלי. הבחירה בסוג המסור נקבעת לפי סוג העבודה הנדרשת, סוג הפתח, עובי הבטון וצורתו.

מסור בעל להב יהלום מתפקד בקלות יותר כאשר מרטיבים אותו במים. המים מונעים מהמסור להתחמם, חימום יתר עלול לפגוע ביהלומים, מקטינים את כמויות האבק ומאריכים את חיי המסור. בדרך כלל עבודות של ניסור יהלום מתבצעים בסביבת עבודה רטובה, אך לא במקרים שבהם חומרי הניסור עלולים להינזק מהמגע עם המים.

כדי לעבוד עם מסור יהלום יש צורך במיומנות ובניסיון. רמת הגימור והדיוק בעבודה נקבעים לפי המקצועיות של המנסר. ניסור לא מדויק עלול לגרום לנזקים חמורים ולעוגמת נפש רבה.

ניסור יהלום – איך לבחור את החברה הטובה ביותר

הניסיון הוא אחד הפרמטרים המרכזיים להצלחת העבודה. כדי לבצע בדייקנות ובמיומנות עבודות של ניסור יהלום יש צורך בידע ובניסיון רב. חברת מוברס עוסקת למעלה משני עשורים בביצוע עבודות באמצעות ניסור יהלום. הודות לניסיון רב השנים החברה מבצעת את העבודות במיומנות, באסתטיות, ברמת גימור גבוהה ובדייקנות מרבית.

בקשו המלצות מאנשי נדל"ן ומאנשים שהזמינו עבודות בטון והיו מרוצים. עשרות אנשים מהמגזר הפרטי מהמגזר הציבורי, מוסדות ציבור וחברות בנייה ישמחו להמליץ ולהעיד על טיב העבודה של חברת מוברס. צרו קשר, אנו נשמח להפנות אתכם אל ממליצים רבים.

לפי המחיר. לפני שאתם מזמינים חברה העוסקת בתחום של ניסור יהלום ערכו סקר שווקים והשוו מחירים, אך חשוב לדעת כי רמת המחיר היא תוצאה של ותק, של ידע ושל ניסיון. מחיר נמוך עלול לאותת על עבודה בלתי מקצועית העלולה לגרום לנזקים חמורים.

חשוב לבחור חברה המעניקה אחריות על העבודה. לפני תחילת העבודה על החברה לוודא כי בשטח המיועד לניסור אין חוטי חשמל ולא קיימות בו תשתיות העלולות להיפגע. חברה מקצועית ואחראית לא תבצע עבודות ניסור ללא בדיקה מעמיקה.
את הבטון המנוסר יש לפנות לאתרי פסולת מורשים. בדקו האם החברה מציעה פינוי פסולת והאם בסיום העבודה סביבת העבודה תישאר נקייה מאבק, מלכלוך ומפסולת.

מחפשים חברה מקצועית ומיומנת? צרו קשר עם חברת מוברס, אתם לא תתאכזבו!

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!