הבטון נחשב לאחד מחומרי הבנייה הפופולאריים ביותר בארץ ובעולם. זהו חומר עמיד וחזק במיוחד העשוי מחול, מחצץ ממים ומליטה. הודות לחוזק ולעמידות של הבטון קיים ביקוש רב לסוגים השונים של עבודות בטון בתעשייה וגם בבנייה הפרטית. חברת מוברס עוסקת למעלה מעשרים שנה בכל סוגי עבודות בטון. צוות העובדים הוא בעל ידע עשיר, מיומנות גבוהה, ניסיון ומוניטין רב. הצוות המקצועי מבצע כל עבודה ברמת גימור גבוהה, יודע איך להתמודד עם כל האתגרים הצצים במהלך העבודה ולמזער תקלות ובעיות. צרו קשר עם חברת מוברס, החברה המובילה בתחום עבודות בטון. אנו מחויבים לעבודה מקצועי, לשירות אישי, ליחס חם ולמחירים אטרקטיביים.
עבודות בטון מסוגים שונים

עבודות בטון מסוגים שונים

עבודות בטון הכוללות קידוח וחציבה, אלו עבודות המאפשרות ליצור חללים, מעברים או חדרים, ליצור פתחים לאינסטלציה, למזגנים לקולטי אדים ועוד. נוסף על כך עבודות בטון נועדו גם להריסת קירות בטון ומבנים. עבודות בטון למטרת קידוח וחציבה מתבצעות באמצעות ציוד מיוחד.

עבודות בטון כוללות ניסור. עבודות בטון אלו מיועדות לניסור בטון במטרה ליצור פתחים לחלונות ולדלתות, ארובות, תעלות להולכת חוטי חשמל, כבלים, מערכות מיזוג אוויר ועוד. ניסור בטון גם משמש לפירוק מבנים קיימים. באמצעות ניסור הבטון אפשר לפרק מרפסות, גשרים, קירות, עמודים, מקלטים, גרמי מדרגות ועוד.

יציקות בטון הן עבודות נפוצות מאוד. הן מאפשרות להשיג משטחים חלקים ואחידים גדולים וגם קטנים. יציקת בטון נפוצה בתעשייה וגם בבתים פרטיים.

בנייה בחומר הבטון נעשית בכל מקום שבו נדרשים פתרונות בנייה חזקים ועמידים כמו למשל חדרי ממ"ד ועוד.

קידוח בטון
קידוח בטון

עבודות בטון – מושגים שחשוב להכיר

קידוח בטון – זהו קידוח של נקודות עגולות בכל גודל רצוי ובכל מקום כמו קירות, רצפה, תקרות ועוד. תוצאות הקידוח בבטון הן אסתטיות, מדויקות וסימטריות. קידוח בטון נעשה באמצעות ציוד ייעודי וחדיש המאפשר עבודה מדויקת ללא רעשים מיותרים וללא אבק רב ולכלוך.

ניסור בטון – זוהי שיטה מתקדמת המבוצעת בכל העולם בעבודה עם בטון. ניסור בטון מתבצע באמצעות ציוד חדיש וכלי ניסור שונים המאפשרים ניסור בטון למטרות רבות ושונות. לכל מטרה מיועד כלי ניסור אחר בעל יכולות ספציפיות המיועדות למטרה הנדרשת. טכניקת ניסור הבטון חוסכת זמן וכסף רב. כלי העבודה החדישים מבצעים במהירות ובדייקנות כל עבודת ניסור במינימום בלאגן ולכלוך.

ביקוע בטון – ביקוע בטון נועד להריסה מבוקרת של מבנים. הריסה באמצעות ביקוע הבטון היא אינה מסוכנת, יעילה, אפקטיבית וידידותית לסביבה. טכניקת ביקוע הבטון מאפשרת להרוס סלעים גדולים ואיתנים, מבנים שלמים בעלי קומות רבות, מגדלי מים, גשרים, עמודים ועוד.

ניסור בשיטת כבל היהלום – כבל היהלום הוא כבל פלדה שעליו מורכבים יהלומים. ניסור הבטון מתבצע באמצעות סיבוב הכבל. ניסור בכבל היהלום אינו מתאים לכל סוג של עבודה בבטון, הוא מתאים רק לניסור בעובי של שישים סנטימטר ומעלה. ניסור באמצעות כבל יהלום מביא לתוצאות יפות ומדויקות.
לעבודות בטון יתרונות רבים

לעבודות בטון יתרונות רבים

עבודות בטון הן חזקות, עמידות ומסוגלות לשאת עומסים ומשקלים כבדים. לעתים כדי למנוע סדקים או שברים במשטחי הבטון משלבים בהם מוטות של ברזל או רשתות מיוחדות המאפשרות לחזק כל יציקה.

עבודות בטון מאפשרות ליהנות ממגוון פתרונות. הן לא מיועדות רק למבני תעשייה, אלא גם לבנייה פרטית, לריצוף חצר הבית או גם לריצוף מיוחד, מסוגנן ויוקרתי בבתים ובמשרדים. אפשר לשלב במשטחים האלו בלטות או קרמיקות מיוחדות ולעצב מרצפות מקוריות ומרשימות.

עבודות בטון הן פתרון זול יחסית לחומרים אחרים. הבטון הוא חומר נפוץ וזול. עבודות בטון מאפשרות פתרונות של ריצוף או פתרונות אחרים במחיר זול בהשוואה לסוגי ריצוף אחרים.

עבודות בטון – טיפים קטנים להצלחה גדולה

לפני שאתם מבצעים עבודות בטון, במיוחד ניסור או קידוח בטון, יש לקבל אישור ממהנדס מומחה כדי לוודא כי לא ייגרם נזק לתשתיות הבית.

· בעת ביצוע ניסור בטון חשוב להכין את השטח המיועד לעבודות בטון נקי וסטרילי ככל האפשר. מומלץ להרחיק את חפצי הבית מהמקום ולכסות אותם בכיסויי מגן.

· כדאי לבחור חברה בעלת מכשור וציוד מיוחד לעבודות בטון מסוגים שונים. יש להקפיד כי בעת העבודות לא ייוצרו סדקים ושברים בבטון. סדקים אלו עלולים להחליש את המבנה ולפגוע ביציבותו.

· לא כל קבלן שיפוצים מסוגל לבצע עבודות בטון. עבודות אלו דורשות מיומנות מיוחדת וציוד מתאים. חברת מוברס צברה ניסיון רב ביצוע עבודות בטון, היא מצוידת בכלים המתאימים ובכל הידע הנדרש.

מחפשים חברה לעבודות בטון? צרו קשר עם חברת מוברס, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!