עבודת קידוח קירות היא עבודה מורכבת במיוחד, וזאת מכמה סיבות.מכונה לקידוח בטון מעבר לעובדה שקידוח או ניסור בטון מצריך מידה רבה של עצמה מעצם המלט עצמו, הרי שאופן ההרכבה של לוחות הבטון שמרכיבות את הקירות של המבנה מעניקה להם חוזק נוסף, דבר שמטבע הדברים מקשה עוד יותר על עבודות קידוח.

נכון להיום, הפתרון הטוב ביותר לביצוע עבודות קידוח בטון הוא באמצעות קידוח יהלום המהווה למעשה את החומר החזק בעולם. קידוחי יהלום מאפשר לבצע עבודות קידוח ברמת דיוק מקסימלית תוך שמירה על יציבות המבנה מבלי שיווצרו סדקים ושבירות באיזור שמסביב לפתחים.

מוברס ניסור בטון הינה חברה מקצועית בעלת נסיון רב המובילה בתחום קידוח ביהלום לטובת ביצוע עבודות קידוח בטון מסוגים שונים. מעבר לשירותי קידוח אנו מספקים גם מכשור לטובת עניין זה, וכמו כן אנו מספקים גם שירותי הדרכה וליווי במהלך עבודות הקידוח.

ביצוע של קידוח יהלום

בעת ביצוע קידוח בטון חשוב מאוד להכיר היטב את המכונה איתה עובדים, מעבר לכך חשוב מאוד לדעת כיצד להפעיל אותו וכיצד להתנהל איתה, מובר על מכונות בעלות עצמה רבה, כך שאי שליטה מלאה על המכונה עלולה להוביל לאסון שיגרום לנק משמעותי.

קידוח יהלום הינה עבודה השמורה למקצוענים בלבד, לכן משוב מאוד לא להתפשר ובטח שלא לסכן את המבנה ולתת רק לבעלי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר לבצע עבודות מסוג זה.

השימוש במכשור מסייע להקטין לא רק את אחוז הסטייה והנזקים השונים שנוצרים כתוצאה מקידוח ידני, אם כי הוא גם מאפשר להקטין את השימוש בכח אדם וכמו כן גם לזרז את זמן העבודה המוקדש לטובת העניין.
מוברס ניסור בטון מבצעים קידוח יהלום ע"י הכלים החדשים והמתקדמים ביותר בשוק, כל הכלים שלנו מצוידים במגנים מיוחדים השמורים על רמת פיזור האבק, ואי לכך משאירים את מקום העבודה נקי. אנו במנסרים ביהלום חתמנו על דיגלנו את אמנת השרות ללקוח ומבחינתנו לקוח מרוצה זה הכלל הראשון בעבודתנו.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!