קידוח יהלום

קצת על עיצוב הבית ועל קידוח יהלום

כולנו יודעים להעריך עיצוב נכון של חלל מגורים. התחושה שחלל מגורים שמעוצב בצורה נכונה מותירה עלינו, היא תחושה של נינוחות. כך למשל, חלל של חדר שינה יעניק לנו תחושת רוגע, בעוד שחלל של חדר עבודה ישאיר אותנו עירניים – בדרך כלל באמצעות חלונות רבים ותאורת פלורוסנט. אף שאנו יודעים לזהות חלל המעוצב כראוי באמצעות התחושה שהוא מעניק לנו, לא תמיד נדע לזהות מה השינויים שיש לבצע בחדרים שבביתנו על מנת להגיע לחדרים דומים.

כיום עיצוב פנים של בתים אינו תלוי עוד רק באלמנטים כאלה ואחרים. אנשים רבים ידעו להעיד כי עיצוב מינימליסטי משפיע על התחושה בחדרים, אולם יש לשים לב כי אם מיקום החלונות ומבנה החדר אינו אידיאלי – הרהיטים שנוסיף בחדר לא ישנו את התחושה הנוחה. כך למשל, חדר ארוך וצר יעניק לנו תחושה הרבה פחות נינוחה מאשר חדר ריבועי או אפילו חדר בעל פינה עגולה.

מסיבות אלו ואחרות, כיום עיצוב בתים עוסק לא רק בבחירת הרהיטים בבית, אלא גם בעיצוב קירות בטון ומבנה החדרים. אולם, לא תמיד היה זה כך.

כניסתו של קידוח יהלום לשוק השיפוצים

רוב המבנים שמקיפים אותנו עשויים בטון. מדובר בחומר עמיד, שמעניק לנו את הבטחון שלו אנו זקוקים בעבודה, בלימודים או בבית כמובן. עם זאת, עד לפני כעשרים שנה, עמדו מעצבים ומשפצים בפני בעיה. כיוון שבטון הוא אחד החומרים העמידים, חלה בעיה קשה כאשר היה צורך לבצע בו שינויים. כך למשל, שינוי במבנה של קיר להוספת דלפק, או להוספת חלון רחב ידיים – היתה משימה בלתי אפשרית בקיר בטון קיים. על כן, פותח הנושא של קידוח יהלום.

קיימים סוגים רבים של עבודות בבטון, שכל אחד מספק גימור ברמה אחרת, ועבודה עם בטון בעובי שונה. קידוח יהלום מתבצע באמצעות שילוב של יהלומים בכלי העבודה. בעקבות העובדה שיהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, קידוח יהלום מאפשר לבצע שינויים במשטחי בטון בכל עובי שקיים. כאילו לא די בכך, מדובר גם בעבודה בעלת גימור מרהיב, וליטוש איכותי. קידוח יהלום מאפשר להגשים כל חלום בקלות, כמובן באמצעות אנשי המקצוע המוסמכים לכך.

תכונה נוספת ואחרונה של קידוח בטון ביהלום, היא העובדה כי מדובר בעבודה אשר יוצרת מעט יותר רעש מאשר עבודות קידוח בטון אחרות. אין לזלזל בכך, שכן עבודות מסוימות אינן מאפשרות עבודה בשעות הצהריים בעקבות כמות הרעש שהן גורמות לו, ואילו קידוח יהלום מאפשר עבודה שקטה יחסית לכלים ישנים שבהם השתמשו בעבר.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!