עבודות של קידוח בטון הן המקבילה של ימינו לעבודות הסתתות של עד לפני קרוב למאה שנה.

אנשי המקצוע בתחום זה הם בעלי מלאכה מיומנים ועתירי ניסיון. המקצוע שלהם, הינו מקצוע נדרש שיש תחומים שבהם הוא הפך לאינטגראלי. מכוון שהמכשור של תחום קידוחי הבטון הינו יקר מאוד אז קשה לערוך איתו תרגולים. על כן, רוב בעלי המקצוע בתחום לומדים את העבודה בזמן אמת בשטח. בשלב ראשון שמשים על תקן של שוליה של המקצוענים ותוך כדי לומדים את רזי המקצוע. השימוש בטכניקה של קידוח בטון דורשת מיומנות ושליטה מלאה על כלי העבודה. מכוון שהאלמנט שבו אנחנו מבצעים קידוח בטון הוא על פי רוב בטון מזוין, אז כל חיתוך שלא במקומו משמעותו נזק רב לרכוש ועיכוב ניכר בהשלמת העבודה.

קידוח מתקדם
הקדמה וההתפתחויות הטכנולוגיות הרחיבו בצורה ניכרת את מגוון התחומים שבהם נתן לעשות שימוש בעבודות של קידוח בטון מחיר.

בעבר הלא רחוק היו מוגבלים העוסקים בתחום אך ורק לתחומי התעשייה הכבדה כגון כבישים, תשתיות ומבני ציבור שונים. כיום ניתן לבצע עבודות של קידוח בטון גם בתוך בתים פרטיים ובחללים קטנים יחסית כגון ממד"ים וממ"ים. קידוח בטון הוא הדרך המירה, השקטה והמדויקת ביותר בנמצא מבין כל אמצעי הקידוח הקיימים. יחד עם זאת, בכל מה שקשור למיומנות הנדרשת והרמה המקצועית של העוסקים במלאכה הייתה ועודנה ללא פשרות. מקצוענות, אמינות ויסודיות הם ערכי היסוד של העוסקים בתחום של קידוחי הבטון.

אודות המקצוע
על מנת לעסוק בתחום של קידוח בטון צריך להתייחס אליו כאל מקצוע לכל דבר ועניין.

האחריות הרבה, הרמה המקצועית הנדרשת והמיומנות שאותה צריך להפגין בעל המקצוע בתחום, הם אלו שהופכים את העיסוק בעבודות של קידוח בטון למקצוע ואף לדרך חיים. לא פעם נדרש בעל המקצוע לעשות עבודה של קידוח או ניסור בטון ששום כלי אחר לא יכול לבצע. ישנם הרבה מקרים של קידוחים מרכבים בתוך קירות מבטון מזוין שרק באמצעות קידוח בטון ניתן לבצע אותם. בשוק יש מספר חברות שעוסקות בתחום ושמעניקות שירות אמין ומקצועי של קידוחי בטון. המובילה מבניהם היא חברת מוברס בטון שלרשותה צוות וותיק ומיומן שמעניק שירות מקצועי ויסודי ברמה אחת מעל שאר הגורמים השוק של קודחי הבטון.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו!