[brb_collection id="6086"]ניסור בטון במודיעין - בולדוזר פיתוח ניסור בטון ביהלום

ניסור בטון במודיעין

בשנים האחרונות תחום ניסור הבטון נכנס לתודעה הישראלית והביקוש לשירות זה רק הולך וצובר תאוצה. חשוב לדעת, ניסור בטון במודיעין איננו מוצר שרוכשים כמו רכב, פלאפון או מקרר. ניסור בטון הוא שירות שאתם רוכשים מאנשי מקצוע וותיקים ומנוסים.  בעקבות הצורך הרב בשירותים אלה, קמו בשנים האחרונות חברות רבות המציעות את שירותיהן בתחום ניסור וקידוח בטון.

אז כמו בכל תחום הרכש קיימים סוגים שונים, איכויות שונות ועלויות משתנות. יש חברות בינוניות, יש חברות טובות ויש חברות מעולות. בתחום זה לא ניתן להתפשר וללכת על החברה הזולה ביותר; חשוב לוודא קודם כל שמדובר בחברה מקצוענית, בעלת עבר והמלצות בתחום ניסור וקידוח בטון.

חברת בולדוזר פיתוח פועלת מול לקוחותיה כבר שנים רבות ומציעה את שירותיה לכלל הציבור. שנות הוותק הרבות וההתמחות האדירה שלה בתחום ניסור וקידוח בטון מוכיחים את עצמם בשלל הלקוחות החוזרים ומתרבים שבאים אליהם. במאמר זה, המקיף, הרחב ומפורט ביותר שתוכלו למצוא ברשת, חברת בולדוזר פיתוח תפרוס עבורכם, קהל הלקוחות שמעוניין להכיר את העולם אליו הוא עומד להיכנס, את מירב ידיעותיה וניסיונה. הידע הזה עשוי לתת לכם הבנה כללית וכניסה חלקה יותר לתחום שירותי עבודות ניסור וקידוח בטון.

ניסור קיר בעזרת ניסור יהלום
ניסור קיר בעזרת ניסור יהלום

חלק א' – רקע כללי לעבודות ניסור וקידוח בטון במודיעין

תוכן עניינים:

 1. מהו ניסור בטון בכלל?
 2. באילו מקרים דרוש מנסר בטון?
 3. כמה עולה עבודת ניסור בטון?

מהו ניסור בטון בכלל?

ראשית נציין ששיפוץ בבית או בדירה יכול להיות כרוך במורכבות גדולה, בייחוד כשמשולבת בעבודה זו גם מלאכת ניסור בטון במודיעין. בשיפוץ מבנה מתלווים בהכרח לכלוך רב, אבק, בלאגן ורעש, אולם חברה מקצועית ומיומנת שעובדת בצורה מסודרת ונינוחה יכול להפוך את המלאכה לפשוטה הרבה יותר. כשאנו מדברים על עבודות ניסור בטון הדברים נכונים פי כמה. אז מה בכלל עושים בעבודת ניסור בטון, ומדוע זקוקים לעבודה זו?

לאחר מספר הקדמות נעבור לעיקרם של דברים. בכל פעם שתשמעו את צמד המילים "ניסור בטון" דעו שמדובר בעבודה שנועדה לשיפוץ בטון. כשרוצים לשפץ מבנה או קיר מסוים יש צורך בעבודה של ניסור בטון. איך הניסור מתבצע בפועל? אז ככה, לטובת הניסור יש צורך במסור מיוחד הנושא דיסק יהלום, וכן יש להצטייד בזרם מים חזק. כמו כל התמחות גם בתחום זו תוכלו למצוא כל מיני שיטות ודרכים לניסור בטון, אך חשוב לדעת שלא כל אדם יכול לבצע אותן – רק אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים עם הכשרה יכולים להתעסק בכך. עבודה עם בטון, ובטח שעבודה מסיבית כזו, מצריכה דיוק, זהירות ובטיחותית רבה כדי לא להסב נזק חלילה לאדם או למבנה.

באילו מקרים דרוש מנסר בטון?

מתי נצטרך עבודת ניסור בטון? בכל פעם בה תרצו לבצע עיצוב דקורטיבי במבנה או חדר שרובו מורכב מבטון, או אם ברצונכם לפתוח חלון או דלת במבנה, להרחיב את חלל המשרד או הבית – בכל המקרים הללו תזדקקו לעבודת ניסור בטון. למעשה, תצטרכו מנסר בטון מנוסה ומקצועי בכל פעם שהעבודה תכלול פעילות על משטח מבטון.

רבים מהלקוחות שפונים אלינו, חברת בולדוזר פיתוח, בעניין ניסור בטוןמודיעין, מעוניינים לבצע פתיחה של חלון או דלת בקיר בטון. במחשבה ראשונה פעולות אלה נשמעות מאוד מסובכות ומורכבות, אך למען האמת כשנותן השירות כבר עשה פעולות כאלה בעבר והוא עובד בצורה מסודרת ותקינה – המלאכה עשויה להיגמר מהר מכפי שחשבתם. נמצא שבכל פעם שתהיו מעוניינים בניסור רצפה, תקרה או משטח שעשוי מבטון – יהיה עליכם לשכור את שירותיו של מנסר בטון. כדאי שתחפשו נותן שירות שמציע את שירותיו בפריסה ארצית גדולה.

כמה עולה עבודת ניסור בטון במודיעין ?

התשובה לשאלה זו אינה מוחלטת, מפני שהמציאות משתנה, סוג העבודה משתנה, תנאי העבודה משתנים וכל בעל עסק עובד על פי פרמטרים משלו. בכל אופן, עבודת שיפוץ או ניסור בטון נעה בין מאות שקלים לאלפי שקלים, הכל בהתאם לסוג העבודה. בסוף המאמר צירפנו מחירון מלא של חברת בולדוזר פיתוח. במחירון זה תוכלו להבין את סוגי העבודות השונות והמנעד הרחב של תחום ניסור וקידוח בטון. מטרת הפרק הבא היא להעניק לכם מבט כללי על סוגי העבודות והטכניקות בהן אנו משתמשים בחברתנו.

לפני שנתחיל עבודה, אנו מבקשים להעלות בפניכם נקודה חשובה – לא משנה עם איזו חברה תבחרו לעבוד, אל תתביישו לבקש מהם תעודת הסכמה שתעניק לכם הרבה שקט וביטחון בטיב העבודה. בירור קטן מעין זה יכול לחסוך לכם חוסר נעימות בעתיד.

פינוי הריסות בטון
פינוי הריסות בטון
ניסור עבור פתח בטון
ניסור עבור פתח בטון

פינוי פסלות ההריסה לאתר מורשה
פינוי פסלות ההריסה לאתר מורשה

חלק ב' – סוגי עבודות עם בטון

תוכן עניינים:

 1. אילו עבודות בטון קיימות כיום בשוק?
 2. ניסור בטון במודיעין לפתיחת גג לכל מטרה
 3. ניסור בטון לפתיחת פתח בגג
 4. ניסור חגורת בטון
 5. אז מהי בכלל חגורת בטון?
 6. כיצד מנסרים חגורת בטון ביהלום?
 7. ניסור כלונסאות בטון
 8. ניסור קרניז בטון
 9. ניסור רצפת בטון
 10. ניסור מרפסת
 11. ניסור חומה מבטון או ניסור גדר בטון
 12. ניסור ממ"ד
 13. ניסור קידוח וחיתוך סלעים ואבן
 14. ניסור דלת בטון – פתיחת דלת או הרחבת דלת
 15. ניסור קיר בטון או חיתוך קירות בטון
 16. ניסור והריסת מדרגות בטון
 17. ניסור פרגולה מבטון
 18. קידוח או ניסור צינורות בטון
 19. ניסור קירות טרומיים
 20. ניסור דלת בטון
 21. ניסור מרפסת שירות מסתור כביסה
 22. ניסור פתח למדרגות מבטון
 23. קידוח או ניסור גג בטון, חיתוך תקרת בטון ביהלום
 24. חלון חדש – איך אפשר להוסיף חלון בקיר בטון?
 25. קידוח או ניסור קורות בטון ועמודי בטון
 26. שיפוצים וניסור בטון
 27. קבלן הריסה ופינוי
 28. ניסור בטון בכבל יהלום
 29. ניסור וקידוח בטון תמ"א 38
 30. הרחבת או פתיחת חלון בקיר חיצוני / פנימי
 31. שבירת קיר בטון, קיר בלוקים או גבס
 32. חציבה בבטון
 33. פירוק חריגות בניה בעזרת ניסור יהלום
 34. פינוי הבטון לאחר ההריסה
 35. ניסור בטון בעזרת מנוף זרוע
 36. קידוח בטון הפוך
 37. קידוח לכל מטרה!
 38. מה עושים עם שאריות הבטון?
 39. כמה זה צול ואיך להמיר לסנטימטר?

אילו עבודות בטון קיימות כיום בשוק?

התשובה לכך מרכיבה את לב ליבו של מאמר רחב זה. עבודות ניסור הבטון הן רחבות היקף מאוד כך שייתכן ולא ידעתם כלל שניתן לבצע את הפעולות הללו. קיימות עבודות שונות שכוללות שימוש בבטון, כגון: קידוח בטון, ניסור בטון באמצעות יהלום, ביקוע יהלום, שיפוץ וניסור חדרי ממ"ד וכן עוד שלל עבודות אותן תמנה להלן. כל אחת ממלאכות אלו שמנינו נעשות על ידי 'מסור יהלום' – שגם אודותיו נרחיב לדבר. נקדים ונאמר שמסור יהלום מאפשר למבצע העבודה לעשות עבודה בטוחה ולהביא תוצאות מיוחדות ומרשימות תוך זמן די קצר ועם מינימום לכלוך ובלגאן. מוכנים להמון מידע פרקטי ושמיש? מתחילים.

ניסור בטון לפתיחת גג לכל מטרה

פתיחת גג. פעולה די מוכרת בעולם השיפוץ. מה אתם צריכים לדעת בנושא זה? ראשית כדאי שתדעו שפתיחת גג מתחלקת לשני סוגים:

א. הסרת תקרה או גג שלמים. מתוך שלל השירותים שחברת בולדוזר פיתוח נותנת, ניתן למנות את השירות הזה גם כן כחלק מהשירותים שתוכלו לקבל ממנה. כאן אנו מתמקדים בהסרת גג שלם.

ב. במרבית מהמקרים שפונים אלינו ללקוח אין צורך להסיר גג שלם, אלא רק שנייצר עבורו פתח חלקי בגג שישמש עבור מטרות שונות כגון: מעבר לעליית גג, יצירת חלון או מטרה אחרת שהלקוח יציין.

ניסור בטון לפתיחת פתח בגג

כשמעוניינים לייצר פתח מרובע או מלבני ניסור בטון ללא ספק הוא אחת השיטות הנפוצות והיעילות ביותר במקרים אלה. את פתיחת הגג מבצעים על ידי ניסור הבטון ביהלום, מסור זה מכיל בתוכו מנוע חשמלי בעל עוצמה רבה. המנוע מסובב דיסק מחודד שגודלו בקוטר הרצוי אותו קובעים בהתאם לעובי הבטון אותו מעוניינים לנסר. בכדי שהמסור יצליח לחתוך ולנסר חומר כל כך חזק כמו בטון, מצפים אותו באבקת יהלום – כזו שמקנה לו את היכולת להתמודד מול חומר כה קשיח בדוגמת גג בטון.

על מנת להבטיח שהלהב אינו מתחמם יותר מדי, וכן בשביל להפחית כמה שניתן את כמות האבק והנתזים – כאן מגיע תפקידו של זרם המים החזק עליו דיברנו בתחילת המאמר. זוכרים? תפקידו של זרם המים מאוד פשוט. תוך כדי התהליך מוכרחים להזרים מים על מקום החיתוך וכך מבטיחים שהלהב ישמור על החום המדויק עבורו ומפחיתים את הבלאגן הכללי הכרוך בעבודה.

ניסור תקרת בטון ביהלום
ניסור תקרת בטון ביהלום

ניסור חגורת בטון במודיעין

לא פעם מתחילים הליך של שיפוץ מבנה או בנייה חדשה ונתקלים בחגורת בטון שיש צורך לנסר. כיצד מתקדמים הלאה? אז גם כאן, לפני שאתם מרימים אלינו טלפון, כדאי שתדעו כמה דברים חשובים על ניסור חגורות בטון. ייתכן מאוד והמידע הזה יחסוך לכם סכומי כסף גדולים.

אז ככה, ניסור חגורת בטון זו פעולה שכיחה, כך שאם נתקלתם בחגורת בטון תוך כדי העבודה – אין לכם מה להיות מוטרדים. חגורת בטון מהווה את אחד המכשולים הנפוצים שעומדים בפני אדם שמשפץ מבנה או הורס אותו, אך אל דאגה – גם למכשול זה יש פתרון!

אז מהי בכלל חגורת בטון?

ננסה להגדיר במילים פשוטות מהי בכלל חגורת בטון. חגורת בטון מהווה רכיב הנדסי הקיים במבנה שבנוי מבטון מזוין. תפקידה של חגורת הבטון הוא לעזור ביציבות של המבנה ולמנוע הופעה של סדקים. החגורה מסייעת למבנה אל מול מאמצים אופקיים. העובי של חגורת בטון עשוי להשתנות בין מבנה למבנה. חגורת בטון יכולה להתחיל בעובי של מספר סנטימטרים ולפעמים להגיע לעובי של מטר ואף יותר מכך. החגורה מאופיינת בדרגת קשיחות גבוהה מאוד, זאת מפני שבסופו של יום היא צריכה לחזק את החלקים השונים של המבנה – מהקירות עד לתקרה ולרצפה.

העמידות והחוזק של החגורה מאפשרת לנו לבנות מבנים עמידים וחזקים – זה היתרון והייעוד שלה. אולם, יתרון זה מתהפך לחיסרון בשעה שאנו באים לעשות פעולה נגדית. כשיש צורך לשפץ או לשנות מבנה מסוים, העמידות והחוזק של החגורה מקשה עלינו להתמודד. על מנת להסיר את החגורה באופן שלם או חלק ממנה, מוכרחים להסתייע באמצעי שמיועד לעבודות אלו ומסוגל לטפל בהן בצורה יעילה ומדויקת. ניחשתם נכון. כאן שירותי ניסור של חגורות בטון באמצעות יהלום נכנסים לתמונה.

כיצד מנסרים חגורת בטון ביהלום?

מספר דרכים קיימות על מנת להתמודד מול חגורות בטון. הדרך הראשונה וחשוב לציין – הפחות מומלצת, היא פשוט לשבור את חגורות הבטון. למה היא פחות מומלצת? מפני שזו טכניקה מוגבלת מאוד, משתי סיבות:

א. דרך זו לא מוכשרת לטפל בכל עובי בטון.

ב. אין ביכולתה לבצע את המלאכה המדוברת בצורה מדויקת מבלי להסב נזק היקפי.

מפני הסיבות הללו אנו נעדיף שלא לעבוד בדרך הזו. אז איזו דרך יותר מומלצת? הדרך היעילה יותר היא של ניסור וחיתוך חגורות בטון על ידי מכשירים מיוחדים של חיתוך המבוססים על יהלום. לדרך זו, נכון להיום, יש שתי טכניקות אותן נפרט כעת.

א. ניסור חגורות בטון כאמור, בשיטה זו אנו עובדים עם מסורים ייעודיים עבור בטון. מסורים אלה מורכבים מדיסק שגודלו מתאים לקוטר הנכון והרצוי (כמובן בהתאם לעובי של החגורה שאמורה להיחתך). דיסק זה מסתובב במהירות אדירה וכך למעשה חותך את הבטון. הדיסק מצופה בשכבת יהלומים קטנים המשדרגים והופכים אותו לאמצעי חיתוך חזק מאוד. מכאן, אגב, נובע הביטוי המפורסם "ניסור יהלום". ניסור הבטון זו בעצם הטכניקה היותר נפוצה בניסיון ההתמודדות מול חגורות בטון.

ב. חיתוך עם כבל יהלום – אולם מה קורה במקרים בהם הבטון כל כך עבה עד שהדיסק לא יכול לחדור את כל עובי חגורת הבטון, או במקרה בו רוצים לבצע עבודה שקטה ובלתי רועשת? אל דאגה, גם לכך יש פתרון. במקרים כאלה אנו משתמשים בטכנולוגיה שנקראת "כבל יהלום". חיתוך החגורה בדרך זו נעשה באמצעות כריכת הכבל המיוחד מסביב לחגורה. הכבל מתהדק ונע במהירות רבה עד שניתן לראות את השפעתו – הוא מתחיל לחדור את הבטון בכל המקומות הרצויים. חשוב לדעת שאין זו הדרך הפופולארית, אלא משתמשים בטכניקה זו רק במקרי קיצון.

הנפת בטון לאחר ניסור בעזרת מנוף
הנפת בטון לאחר ניסור בעזרת מנוף

ניסור כלונסאות בטון במודיעין

אם שמתם לב ויצא לכם להסתובב ליד אתרי בנייה, וודאי הבחנתם בכך שאחת מהעבודות הראשונות היא בעצם קידוח עמוק לתוך האדמה. מהמקום הזה מתחילים למעשה לייצר כלונסאות בטון המשמשות יסוד איתן במבנים רבים עבור המשך תהליך הבנייה. מהם הכלונסאות בכלל? הכלונסאות הם בעצם עמודים שעשויים מברזל ובטון שקודחים אותם בעומק האדמה והם משמשים כעמודי תמך למבנה כולו.

את הקידוח מבצעים על ידי רכבי קידוח שתפקידם לפעור חורים באדמה. הקוטר, העומק והצפיפות של החורים נקבעים מבעוד יום בתוכנית הנדסית, בהתאם לסוג המבנה, הקרקע ודרישות התקן. בסוף הקידוח, נכנסים ברזלים השזורים זה בזה אל תוך החורים, ולאחר מכן יוצקים לשם בטון שמתחיל להתקשות ויחד עם הברזלים יוצר עמודים חזקים העמידים בפני כל כיפוף או דחיסה.

התפקיד של הכלונסאות במבנה הוא קריטי. באמצעות הכלונסאות מבטיחים יציבות של המבנה והוא משמש כנקודת עוגן  לשכבת קרקע יציבה או כמניעת כניסה של אדמה וחול לתוך המבנה. במבנים גדולים, מגדלים ובניינים ואף במבנים קטנים, ניתן למצוא עשרות ואפילו מאות של כלונסאות צפופות. מספר, עומק וקוטר הכלונסאות נקבע באמצעות מהנדס שתפקידו לתכנן את המבנה וללוות את הבנייה שלו.

ניסור קרניז בטון במודיעין

אנשים רבים טועים בהגדרת קרניז בטון, ודי בצדק – קיימים שני סוגים של קרניזים די נפוצים.

א. קרניז בטון – סוג זה הוא סוג הקרניז שיותר רלוונטי עבורנו, והוא נפוץ במבנים רבים. הקרניז הזה הוא חיצוני ועשוי מבטון לרוב נמצא בקצהו העליון של אותו מבנה מדובר, ומטרת הקרניז לספק צורך שימושי או עיצובי הקשור גם כן לעיצוב המבנה, למרפסות, להתקנת גג רעפים, ליציאה אל הגג וכן על זה הדרך.

ב. מלבד קרניז בטון כמובן שישנם סוגים נוספים בעלי עיצובים שונים, ובכל אופן כשתשמעו את המושג קרניז בטון, הכוונה תהיה לסוג שמנינו בסעיף א'. הסוג השני של הקרניז איננו רלוונטי עבורנו, והוא בעצם סוג של עיטור שנמצא בתוך מבנה או חדר, ולרוב הוא יהיה עשוי מגבס.

ביצוע ניסור של קרניז בטון נעשה בעצם באמצעות שתי טכניקות עיקריות. הטכניקה הנפוצה יותר היא של שימוש במסורים מבטון. על ידי מסורים בעלי דיסק משונן ועגול אנו חותכים את קרניז הבטון בצורה נשלטת ובזהירות רבה. כאמור, קיימים מספר סוגי סורים כשבדרך כלל עבור ניסור קרניזים מבטון אנו משתמשים במסור שמחובר לאיזור החיתוך על ידי מסילה.

ניסור רצפת בטון במודיעין

בימינו רוב המבנים מורכבים מבטון. במצב כזה כל שינוי שתרצו לעשות במבנה ידרוש כלים מיוחדים. בסופו של דבר, בטון איננו פלטת עץ או סנדוויץ' – הוא חומר חזק מאוד. לשם כך נועד שירות ניסור בטון בישראל, שהוא כמובן חלק מהשירותים שאנו מציעים ללקוחותינו. על ידי כלים מגוונים ושלל טכניקות אנו מצליחים לנסר סוגים שונים של בטון.

על מנת לנסר רצפה של בטון בצורה אופטימלית אנחנו משתמשים במסר סוגים של מסורים – ממסורים ניידים שהמפעיל מחזיק בידיו ועד מסורים שנוסעים על גבי הרצפה ומוכשרים לחתוך את הבטון החזק, המזוין והעבה ביותר. מה שמשותף לכל הכלים האלה הוא אופן הפעולה. ברוב מוחלט של המקרים הפעולה מתבצעת באמצעות מסור דיסק המסתובב במהירות אדירה ויש ביכולתו לחתוך את הבטון בצורה מדויקת מאוד.

לכל הפעולות הללו אנו מוסיפים פעולה שכבר דיברנו עליה – הזרמה של מים קרים במטרה לקרר ולמנוע התחממות יתר של המסור, וכן על מנת להפחית ולמנוע אבק ונתזים – בדרך הזו אנו מקבלים כלי חיתוך עם עוצמות גבוהות מאוד שעם אנשי מקצוע מנוסים יחולל עבורכם פלאים.

ניסור מרפסות במודיעין

הגענו לאחת העבודות היותר מעניינות בעולם ניסור הבטון – ניסור מרפסות. הסיבה שעבודה זו כל כך מעניינת היא מפני שכדי לבצע אותה בצורה נכונה עלינו לעשות כמה טכניקות מסוימות שהן אלו שמאפשרות לנו להצליח לעמוד ביעד שלנו בבטיחות, בדיוק ובמקצועיות רבה. ניסור מרפסות הוא תחום מורכב מכמה סיבות – שבפועל נקודות אלו מהוות גם את היתרון השוטף של המרפסת; כך שאם מצליחים להתמודד כראוי איתן – יהיה הדבר עבורכם ליתרון עתידי.

נציין שתי מורכבויות שיש בניסור מרפסות:

א. מרפסת היא חלל שתלוי באוויר. על מנת שהמרפסת תעמוד בתקנים ובאישורי הבנייה המחמירים, היא חייבת להיות חזקה בצורה בלתי רגילה. לכן בונים את המרפסת מבטון שמחוזק בברזלים וקורות. בשביל להסיר חלקים מהמרפסת או את כולה צריך לחתוך אותה בצורה מבוקרת ולנסות להימנע כמה שניתן מזעזועים שונים שעלולים להתרחש במהלך העבודה. בסופו של יום, אנו רוצים עבודה מדויקת ומקצועית.

ב. האתגר הנוסף שעומד בפני מנסר מרפסות נובע מכך שהמרפסת היא גדולה וכבדה. שני המאפיינים הללו הופכים את עבודת הפינוי של המרפסת למלאכה מורכבת עוד יותר. הפינוי של המרפסת איננו פעולה שולית, הוא כל כך חשוב עד שנהוג לחלק את ניסור המרפסת לשתי פעולות עיקריות ושוות: ניסור ולבסוף פינוי.

ניסור מרפסת בטון עם מנוף
ניסור מרפסת בטון עם מנוף
קידוח בטון 4 צול
קידוח בטון 4 צול

ניסור חומה מבטון במודיעין

ממשיכים הלאה. במהלך עבודה רבים נתקלים בחומה או גדר שהם מעוניינים לנסר. מה עושים? אתם נמצאים במקום הנכון. חברת בולדוזר פיתוח מתמחה בניסור גדרות וחומות, זאת על ידי אמצעים מתקדמים ומפותחים שנותנים ללקוח את המענה המדויק והטוב ביותר – זאת יחד עם מחיר מוזל ומשתלם לכל נפש.

חשוב לדעת שכיום החומות בנויות בצורה הרבה יותר מסיבית – מה שדורש מאיתנו עבודה רצינית יותר. בדיוק בשלב הזה נכנסים לתמונה השירותים שלנו. בזכות הכלים החזקים שאנו מחזיקים יש ביכולתנו לחתוך בצורה יעילה את כל הסוגים של הבטון – בלא הפרש אם מדובר על בטון רגיל או על בטון שמחוזק בברזל או בטון עבה בצורה לא רגילה – את העבודה תשאירו לנו, את השקט הנפשי נשאיר לכם.

פתיחת פתח בקיר בטון
פתיחת פתח בקיר בטון

ניסור ממ"ד במודיעין

ממ"ד. חלקנו רואים בו מחסן שזורקים אליו ציוד חסר הגדרה. האם ניתן להפוך את הממ"ד לחדר קצת יותר ידידותי? התשובה היא כן גדול. באמצעות שבירה או ניסרו של קיר בטון או אפילו חלק ממנו; באמצעות פתיחת חלון בחדר הממ"ד – תוכלו לייצר חדר ידידותי הרבה יותר. והאמת, ככל שעובר הזמן אנשים פשוט מתחילים לעשות את זה. על ידי השירות שאנו מציעים לחיתוך וניסור בטון, תוכלו להפוך את חדר הממ"ד לחדר שמיש לכל דבר ועניין.

איך העבודה הזו מתרחשת? אז בואו נתחיל מהנחה פשוטה וחשובה – במידה ואינכם עוסקים בתחום ניסור וקידוח בבטון ובעלי ניסיון רב בכך – אל תתעסקו כלל בעבודות אלו בעצמכם. קירות ממ"ד עשויים למעשה מבטון מזוין בעל עובי של 20 ס"מ (לפחות) ומטרתם להגן עליכם מפני פגיעה של טילים. טיפול בלתי מקצועי יכול להזיק למבנה שלכם, ולהיות בלתי אפקטיבי בעליל.

אז אם רוצים להגיע לתוצאות מרשימות ומדויקות חייבים להשתמש בכלים המיועדים למלאכה זו. אז בכל מה שקשור לעבודה עם בטון של חדר ממ"ד, בטון עבה במיוחד, עבודה עם מסור יהלום ללא ספק היא הבחירה הנכונה. על ידי מסורים חדשניים בעלי מנוע חשמלי המשולב בדיסק מחודד ומשונן שגודלו משתנה – נוכל לייעל עבורכם את העבודה, לחסוך ימי עבודה ולהוביל לתוצאות איכותיות. הכלים הללו מופעלים באמצעות צוות עובדים מיומן של החברה שמצליח לנסר כל סוג של בטון ולהגיע לתוצאות יפות ומרשימות תוך זמן קצר.

ניסור קידוח וחיתוך סלעים ואבן במודיעין

קידוח וניסור של אבנים וסלעים זהו שירות שמנעד המקרים בהם זקוקים לו הוא מגוון. לרוב תזדקקו לשירות זה כאשר תרצו לפרק או לחדור אבנים וסלעים קשים וגדולים. ייתכן ועבודה זו תהיה במהלך עבודות שטח וייתכן והיא תהיה במהלך פירוק מסלעה. בכל אופן, על מנת לבצע את העבודה הזו מוכרחים להצטייד בציוד שמסוגל לעמוד מול סלעים קשים – אבל לא די בכך שהוא יחדור אותם, אלא שיעשה את זה בצורה מדויקת מאוד. במובנים מסוימים סלעים מאוד דומים לבטון, לכן הדרך האופטימלית להתמודד עם סלעים כאלה היא לעבוד בדרך בה אנו עובדים מול בטון. כי אם הסוס מנצח, למה להחליף אותו?

ניסור דלת בטון – פתיחת דלת או הרחבת דלת במודיעין

מתכננים שינויים בבית? מעולה. ייתכן מאוד ואחת הפעולות שתרצו לעשות במבנה היא הרחבה דלת או יצירה של דלת חדשה בחלל. כאמור, עבור עבודות אלו יש טכניקות מתקדמות רבות בהן אנו נעזרים. באמצעות מסור יהלום אליו מחובר דיסק חד המצופה באבקת יהלום אנו יכולים לחתוך בצורה מהירה, מדויקת ויעילה את כל הסוגים של הקירות – ואפילו קירות שמורכבים מבטון מזוין. השיטה הזו, ללא ספק, היא אחת היעילות בכל מה שקשור לפתיחת דלת ואפילו דלת ממ"ד שהבטון בקירות אלו עברה בצורה מיוחדת.

בחברת בולדוזר פיתוח דואגים לכך שהשימוש במכשירים ייעשה בצורה המדויקת, הבטיחותית והיעילה ביותר, כך שכל פתח שתרצו לפתוח בבית עבור דלת או בעבור הרחבה של דלת יהיה אפשרי וייעשה בצורה הסימטרית ביותר. בזכות העבודה שלנו בסוף העבודה תוכלו להתקין את דלת חלומותיכם בדיוק לפי המידות שרציתם.

ניסור בטון עבור דלת
ניסור בטון עבור דלת

חיתוך קיר בטון

ניסור קיר בטון או חיתוך קירות בטון במודיעין

במדינת ישראל כל מבני המגורים מורכבים באחוז מסוים מבטון מתוך מגמה מאוד ברורה – אם אנו רוצים מבנה חזק ויציב שיעמוד בפני רעידות אדמה ויספק לנו מרחב מוגן באמת בעת הצורך, מוכרחים להשתמש בבטון מכל מיני סוגים – מיציקת חגורות בטון ועד יציקה של קירות שלמים העשויים מבטון מזוין. נשמע די פשוט, לא? אך מה יקרה כשנרצה לשבור קיר בטון לטובת הרחבה של חדר או בית שכבר עומד על תילו? מה נעשה כשנרצה להתקין חלון בממ"ד?

אין ספק שבניגוד לקירות בלוקים שאפשר לשבור אותם בלי טכניקות מורכבות ומיוחדות, אלא פשוט באמצעות אזמל ופטיש, הרי ששבירה של קיר בטון דורשת אמצעים הרבה יותר מתוחכמים. מודאגים? אין צורך. שירותי הניסור והחיתוך של חברת בולדוזר פיתוח יעניקו לכם פתרונות ביצוע גם בתחום זה. על ידי האמצעים שהחברה מספקת ובאמצעות הניסיון הרב בתחום זה, מתברר שאפשר לחתוך קירות מבטון בצורה פשוטה ומדויקת עד שאתם עשויים לשכוח שמדובר בניסור של אחד החומרים היותר חזקים בעולם.

ניסור והריסת מדרגות בטון במודיעין

עוברים מהקירות אל המדרגות. השירותים של ניסור מדרגות הבטון מתחלקים למעשה לשניים: יש מקרים בהם תזדקקו לשירותי ניסור של מדרגות בטון על מנת לחתוך את המדרגות טרם הרכבתן, ובמקרים אחרים, כאשר מדובר במדרגות בטון, ייתכן מאוד ונצטרך לחתוך שולי המדרגות הקיימות כך שהם יהיו ישרים בלא בליטות, סדקים או שברים.

ניסור מדרגות הוא בעצם חלק מאגף קידוח וניסור בטון, כך שגם את השירות הזה תוכלו לקבל אצלנו ועם הרבה ניסיון. חיתוך מדרגות מעמיד מולנו שנית אתגרים: ראשית אנו מעוניינים לחתוך את המדרגות בצורה ישרה ומדויקת, ובנוסף אנו מעוניינים לבצע את העבודה בלי נזק היקפי שייגרם מנפילה של חלקי בטון כבדים על הרצפה. היו בטוחים – מסורי הבטון שאנו מחזיקים יחד עם אנשי המקצוע המומחים שלנו, יעניקו לכם תוצאות מדהימות ומדויקות.

אתגר שמירת הסביבה

אתגר נוסף עומד בפנינו בעת הריסת של מדרגות בטון והוא – שמירה על הסביבה. אמנם מסור היהלום המתקדם בו אנו משתמשים מבטיח שקט נפשי בכל מה שקשור לנזקים ושברים שעלולים להיגרם בעקבות העבודה, אך בכל זאת עלינו לשים לב שחלקי בטון כבדים לא נופלים תוך כדי החיתוך עצמו ופוגעים ברצפה ובסביבה.

אז מה עושים בשביל לשמור על סביבת העבודה? בשביל לעשות זאת אנחנו מגדרים את כל אזור העבודה ופורסים אמצעי מיגון מכל מיני סוגים שמסוגלים לספוג את העוצמה של חלקי הבטון הנופלים על הרצפה. צמיגים משומשים, לצורך העניין, הם אמצעי יעיל מאוד. בסוף העובדה אנו מקפידים לפנות את הפסולת בעזר אמצעים שונים, זאת בכדי לסיים את העבודה בצורה מושלמת ונקייה.

ניסור פרגולה מבטון במודיעין

ניסור של פרגולות בטון זהו בעצם תהליך שבו אנו חותכים חלקים מהפרגולה או את כולה בצורה בטוחה ומדויקת כך שבסוף התהליך אין זכר יותר לקורות הבטון ואף ניתן לרוב לתקן את אותם חיתוכים ששימשו כחיבורים בין המבנה לפרגולת הבטון, זאת בדרך די פשוטה ומהירה. עם זאת, כדאי לדעת – ניסור פרגולה מבטון לא רק נשמע תהליך מסוכן ומורכב – הוא גם כזה. מדוע? מפני שבסופו של יום אנו חותכים עצם כבד מאוד שמורכב מבטון ורובו תלוי באוויר.

אמנם התהליך מסוכן, אך בחברת בולדוזר פיתוח גם יודעים מה לעשות מנגד. על מנת לצלוח את התהליך בצורה הנכונה ובטיחותית ביותר אנו נוקטים בכל אמצעי הבטיחות הקפדניים ביותר וכן לוקחים בחשבון את המשתנים השונים. על ידי הכלים המיוחדים שאנו מחזיקים, שמיועדים לחיתוך של ברזל ובטון, וכן לשינוע והנפה של הפרגולה – העבודה תצא לפועל בצורה מקצוענית ביותר.

כיום קיימות הרבה חברות שמתעסקות בניסור בטון, אך לא רבות מהן ערוכות לעשות עבודה מורכבת כזו. חברה שכזו יכולה לקחת מכם כסף מיותר ללא הצדקה ואף בזמן רב יותר מהנדרש. אצלנו בחברת בולדוזר פיתוח תוכלו לקבל שירות מקצועי, בעל ניסיון רב ועם מחירים נוחים והוגנים.

ניסור פרגולת בטון
ניסור פרגולת בטון

ניסור צינורות בטון במודיעין

עבור בנייה של תשתיות מכל מיני סוגים נהוג להשתמש בצינורות בטון. צינורות אלה עמידים וחזקים מאוד, כך שהם משמשים כפתרון נהדר לכל מיני צריכים ואף אורך החיים שלהם נפרס על פני כמה עשרות שנים. מטבע הדברים במהלך עבודה נדרש מאיתנו לנסר צינורות שכאלה באופן מידי על מנת שנוכל להמשיך את עבודת התשתיות בצורה מיטבית.

ניסור צינורות בטון זהו תהליך מקובל ושגרתי ולרוב אפילו הכרחי לטובת הקמה של תשתיות. בחברת בולדוזר פיתוח מבצעים עבורכם את עבודת ניסור צינורות הבטון בצורה לא מתפשרת, בזמינות גבוהה ובמחירים הוגנים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר שתוכלו לבקש. באמצעות כלים משוכללים ומתקדמים אנו מספקים עבור כל מי שמעוניין לקדוח או לחתוך צינורות בטון, את הצורך הזה בצורה מדויקת יעילה ובטוחה.

ניסור קירות טרומיים במודיעין

אז מהם בכלל קירות טרומיים? קיר טרומי הוא בעצם קיר בטון שמוכן להרכבה ומיוצר מראש. אם נדמה את זה למשהו אחר, זה דומה מעט לקוביות הרכבה שמגיעות מוכנות מראש וכל מה שצריך זה רק להרכיב אותן בצורה הרצויה של המבנה. ככל שנכנסו יותר ויותר טכנולוגיות בנייה חדשה לענף השיפוץ והבנייה, קירות אלה הפכו לפופולאריים ונפוצים יותר. מתי צריכים לנסר קיר שכזה? כשרוצים לפתוח פתח עבור דלת או לפתוח חלון בקיר שכבר קיים, או במקרה שרוצים לחבר בין חדרים שונים. את העבודה הזו עושים באמצעות הסרה של קיר הבטון הטרומי.

ניסור דלת בטון במודיעין

יצירה של פתח לדלת או הרחבה של פתח קיים דורשת ידע מקצועי קודם ושימוש במכשירים מתאימים. בניגוד לעבר, אז פתיחת פתח בחלל בית או הורדה של מבנה בטון נעשתה בצורה ידנית – על ידי פטיש, אזמל, קונגו וכדו' – הרי שכיום באמצעות מסור יהלום העבודה פשוטה הרבה יותר.

ניסור יהלום זו בעצם שיטה חדשנית שמאפשרת לנסר דלתות בטון בצורה בטוחה, מהירה ומדויקת. כך יוצא שעבודה שבעבר הייתה יוצאת לפועל רק לאחר כמה ימים – מסתיימת לאחר מספר שעות. אבל לא רק בהיבט הזמן העבודה השתדרגה – גם מבחינת איכות העבודה השתכללנו פלאים. התוצאה המתקבלת כל כך מרשימה ומדויקת עד שלרוב אין צורך כלל בתיקונים נוספים לאחר מכן.

באמצעות השירותים שאנו מציעים לכם, ניסור דלת בטון יכול להפוך לחוויה נעימה ופשוטה, וכך לאפשר לכם לשדרג את כניסת החדר או המבנה ולהפוך אותה מכניסה אפורה ומשעממת לכניסה מוארת, מזמינה ושימושית.

הרחבת חלון לדלת בקיר בטון
הרחבת חלון לדלת בקיר בטון

ניסור מרפסת שירות מסתור כביסה במודיעין

מרפסת שירות, ללא ספק אחד האזורים היעילים ביותר במרבית הבתים בישראל. מהי מפרסת שירות? אז ככה, מרפסת שירות זו בעצם מרפסת הממוקמת בחלל הבית, היא סגורה באמצעות תריסים לרוב היא משמשת כמקום לאחסון בגדים או ציוד או מסתור לכביסה. ניסור של מרפסת שירות מצריך מיומנות ומומחיות של חברה מקצועית ומנוסה, זאת מפני שפעולה שגויה בתחום זה עשויה להסב למבנה נזק משמעותי ולעיתים בלתי הפיך.

כאמור, גם לניסור מרפסת שירות יש מספר טכניקות ביצוע. גם כאן אנו משתמשים בכלי היעיל והמבטיח – מסור יהלום. באמצעות מסור זה המצופה ביהלומים ומשלב בצורה מופלאה בין מתכת ליהלום – העבודה נעשית בצורה מדויקת ופשוטה הרבה יותר. אך לא מספיק רק כלי מקצועי, דרושים לטובת עבודה זו גם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים! על כך אל תתפשרו.

ניסור פתח למדרגות מבטון

כידוע, הבטון הוא ללא ספק אחד אחד החומרים היותר עמידים ומוצקים שמשמשים אותנו היום בבנייה. לא אחת יוצא שתוך כדי עבודה אנו נאלצים לבצע ניסור של פתח לטובת מדרגות מבטון. למדרגות אלו יש שימושים שונים: פעמים מדובר בגרם של מדרגות שעומד איתן בתוך הבניין, ופעמים מדובר במקרה בו בני הבית רוצים להרחיב את הבית שלהם והם מעוניינים במדרגות בכדי למנוע נפילה.

שיטת הניסור באמצעות יהלום יעילה גם במקרה שלנו. אמנם קיימות מספר שיטות עבור ניסור מדרגות בטון, אך ללא ספק היעילה שבהן היא שיטת הניסור על ידי יהלום. שיטה זו היא העוצמתית מבין האפשרויות והיא מעניקה חיתוך מדויק, עוצמתי, חלק, מהיר, שקט ובלי פסולת מיותרת.

קידוח או ניסור גג בטון, חיתוך תקרת בטון ביהלום במודיעין

רוב הגגות ובתקרות בישראל עשויים מבטון. ללא ספק זהו חומר איכותי וחזק שמבטיח את יציבות המבנה ושלום האנשים שמתגוררים בו. עם זאת, דווקא מפני העמידות והחוזק שלו כשרוצים לנסר גג מבטון או תקרה מתעורר הקושי להתמודד מול החוזק של הבטון. לכן, עלינו להיעזר באמצעים ומכשירים מיוחדים שיסייעו לנו לבצע את המלאכה בשלמותה. במקרים כאלה ברור לכולם ששיטת השבירה הפרימיטיבית עם פטיש אינה יעילה.

בדיוק בשלב הזה נכנסים לפעולה שירותי הקידוח וניסור הגג שלנו. באמצעות המכשירים המיוחדים שלנו נוכל לבצע עבורכם ניסור וחיתוך של תקרות בטון בצורה המדויקת ביותר – זאת עם מגוון כלים וטכניקות שידועות לאנשי המקצוע שלנו. אז אם אתם מעוניינים בניסור של תקרת הבטון שלכם או חלק ממנה – חברת בולדוזר פיתוח היא הפתרון האידאלי עבורכם.

ניסור תקרת בטון ביהלום
ניסור תקרת בטון ביהלום

חלון חדש – איך אפשר להוסיף חלון בקיר בטון?

פתיחה של חלון חדש בחלל חדר היא אחת הפעולות היותר נפוצות שאנו מבצעים. פעמים רבות הלקוחות שלנו מרגישים צורך להתקין חלון חדש או להרחיב את החלון הקיים – אם מפני שינוי עיצוב החלל ואם מפני עיצוב הבית. פעמים הסיבה יכולה להיות אחרת לגמרי – הלקוח מעוניין שייכנס יותר אור שמש לתוך המחסן שלו או לחדר שנמצא בקומה התחתונה של הבית. לפעמים יוצא שפתח החלון יתבצע בקיר בטון שממש לא מזמן יצקו אותו.

כאשר אתם רוצים שנבצע עבורכם פתיחה של פתח בקיר הבטון, לא משנה אם מדובר על בטו פשוט או על בטון מזוין, הדרך היעילה ביותר לביצוע עבודה זו היא על ידי חיתוך של הבטון באמצעות מסור יהלום או מקדח יהלום. אם אתם רוצים חיתוך נקי, מדויק וחסר נזקים – אנו ממליצים על שימוש במסור יהלום.

תהליך התקנת חלון בקיר בטו דורש חישוב מדויק של הגבולות של החלון בקיר, וכן הצבה של תמיכה עשויה פלדה בצורת L. ניתן לעשות זאת גם על ידי הצבה של קורה מבטון מזוין שתשמש לכם כמשקוף. בכל אופן, בדרך זו נוכל לקבוע מהם הגבולות של החלון המתוכנן, לוודא שקצוות הפתח שנפער אכן חלקים – ולבסוף למקם את החלונות החדשים עצמם.

קידוח או ניסור קורות בטון ועמודי בטון במודיעין

אין צורך להיות גאון גדול בשביל להבין שעבודה שקשורה לבטון, כמו: ניסור של עמודי בטון או של קורות בטון, זו עבודה שמצריכה כלי עבודה ייעודיים ומותאמים. אולם לא פחות חשוב מכלי העבודה אלו אנשי המקצוע עצמם. כל אדם יכול לרכוש את כלי העבודה, אך לא כל אדם יודע לתפעל אותם בצורה מקצועית ובטוחה. כשאנו מדברים על ניסור או קידוח של עמודים וקורות מבטון הדברים ברורים עוד יותר. מטרת העמודים והקורות היא לתמוך ולחזק את המבנה, ומשום כך כל פגיעה באחד מהם עשויה להסב נזקים חמורים וחסרי תקנה.

גם כשרוצים להרוס חלק ממבנה או את כולו, מאוד חשוב לדעת ולתכנן כיצד הולכים לחתוך את עמודי וקורות הבטון. כל טעות בדרך חיתוך זו יכולה להרות תוצאות הרסניות. על כן, יש להתייחס לנושא בכובד ראש – משלב התכנון, עבור בבחירת המסורים המתאימים וכמובן הניסור עצמו – עד של פינוי הפסולת ובחינה סופית של העבודה על מנת לאשר אותה.

שיפוצים וניסור בטון במודיעין

עולם הבנייה הוא אחד התחומים המרכזיים ביותר בארץ ובעולם. מטבע הדברים מציאות מובילה למצב בו קיימות חברות בנייה רבות המתחרות זו בזו. בין יתר השירותים שחברות הבנייה והשיפוץ

תחום הבנייה הינו תחום מרכזי ביותר בארץ ובכל רחבי העולם וקיימות מגוון חברות בנייה אשר מציעות שירותים שונים ומתחרות זו בזו. בין השירותים הרבים מציעות החברות שירותי ניסור בטון וקידוח בטון. עבודות מסוג זה נדרשות בשביל אנשים שמעוניינים לבצע שיפוץ במשרד, בבית או בכל מבנה תעשייתי שהוא. אם כן, כל אדם שרוצה לעשות שינוי בצורה של המבנה שלו, או לבצע חיתוך מסוים בצורה מקצועית – חייב לפנות לחברה שמתמחה בניסור בטון.

חברת בולדוזר פיתוח מתמחה מזה שנים רבות בתחום ניסור בטון, ובדרך זו היא יודעת להתאים כל סוג עבודה שהיא עתידה לבצע לסוג מסור ייחודי התואם את אופי העבודה. בדרך זו חברת בולדוזר פיתוח מובילה את לקוחותיה לתוצאות מרשימות ביותר – זאת מתוך יחס אישי חם, ביצוע מקצועי ובטיחותי ומחירים נוחים.

קבלן הריסה ופינוי במודיעין

רבים מהגולשים והפונים אלינו משתמשים בביטויים דומים, אך פעמים רבות הכוונות שלהם שונות מעט. עוד לפני שנפרוס בפניכם רקע כללי לשירותי הריסה של מבנים, כדאי להבין קודם מהם השירותים הללו. כשאנו מדברים על "הריסה של מבנה" כוונתו להשמדה טוטאלית ויסודית שלו, עד כדי כך שלא יישאר ממנו כל זכר מלבד להריסות עצמן אותם אנחנו מפנים בסיום העבודה ובתיאום מראש.

כיום קיימות שלוש דרכים עיקריות להריסת מבנה: ניסור הבטון, שימוש בכלי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) ופיצוץ המבנה. כל אחת מהדרכים מתאימה בסיטואציות ובמבנים שונים, כאשר השיטה השלישית היא די נדירה. על מנת להתאים בין השיטה לבין המבנה שלכם אתם זקוקים לחברה מקצועית ומנוסה בתחום הריסה ופינוי של מבנים.

בהריסה של מבנה קיים ובפינוי של הבטון לאחר מכן יש משקל מאוד גבוה לניסיון של מנהל ומבצע הפרויקט. בחירה בנותן שירות בלתי מקצועי עלולה לגרום לעיכובים רבים בביצוע העבודה שלכם במקרה טוב, ובמקרה הפחות טוב – לטעויות שייגבו מכם כסף רב מלבד הסכום הראשוני שתכננתם. כדאי שתדעו, העובדה שחברה מתעסקת בניסור בטון אינה אומרת שהם מוכשרים גם להרוס כל מבנה. ומדוע? מפני שהריסה של מבנים מצריכה מסורים ייחודיים בגדלים שונים המתאים לעבודה הנדרש. מסור שמתאים לקיר בעובי של 20 ס"מ, לא יתאים בהכרח לחיתוך של קורת בטון.

פינוי פסולת ההריסה
פינוי פסולת ההריסה
פינוי פסלות ההריסה לאתר מורשה
פינוי פסלות ההריסה לאתר מורשה

ניסור בטון בכבל יהלום במודיעין

קיימים סוגי עבודות ומצבים שונים בם אי אפשרות להשיג תוצאות אופטימליות ולפעמים אפילו לא להשלים את העבודה כלל – בלא כבל יהלום. כבל זה מופעל על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים בלבד. לכבל יהלום יש יתרונות רבים. כבל יהלום מאפשר לבצע חיתוך מדויק של גושי בטון וזאת בלי הגבלה של עובי הבטון – מה שמסורי בטון אחרים אינם מסוגלים לעשות. שימוש בכבל יהלום ללא ספק זו הדרך המקצועית והטובה ביותר עבור ניסור של בטון מזוין בפלדה או בטון רגיל.

מלבד העוצמה האדירה שיש לשיטה זו, היא גם מאפשרת עבודה שקטה ונינוחה במיוחד, ובכך מונעת את מפגעי הרעש המוכרים משיטות עבודה אחרות. עוד יש לציין שניסור בטון באמצעות כבל יהלום הוא גם הדרך היחידה איתה אנו יכולים למנוע חריגה מעבר לקצוות של הפתח. שיטה זו מבטיחה עבודה מדויקת והיא מעניקה תוצאות מעולה ובאחריות מלאה.

ניסור וקידוח בטון תמ"א 38 במודיעין

מאז ומעולם בטון היווה חלק בלתי נפרד מעולם הבנייה, ולכן הוא גם לוקח חלק מאוד משמעותי בכל מה שקשור לשיפוץ והריסה של מבנים במסגרת פרויקטים של תמ"א 38. כידוע, בכל פרויקט מתקיים שימוש שונה בסוג הבטון, ולכן על מנת לצלוח את פרויקט השיפוץ – ציוד איכותי ברמה גבוהה נצרך מאוד. בכל פרויקט נעשה שימוש בכל מיני חומרים שהצפיפות שלהם משתנה ולכן ציוד הניסור צריך להיות מיוחד על מנת שיתאים לכל סוגי המבנים. עיקרון זה נכון בעיקר כשמדובר על מבנה בטון עם צפיפות גבוהה באופן מיוחד.

רק על ידי אנשי צוות מקצועיים בשילוב עם כלים וציוד מתקדמים ומתאימים, ניתן לאפשר ביצוע יעיל ומדויק של עבודות ניסור וקידוח בטון עבור פרויקט תמ"א 38. כשמדובר על תהליך פינוי-בינוי במסגרת של פרויקט תמ"א 38, התהליך דורש הקמה של קירות עבים מבטון כאלה שיתמכו בבניין וגם יבודדו את הרעש מהדירות השכנות. ניסור בטון בשיטה הנכונה יוודא עבורכם שהקירות ייצאו ישרים ויפים – מה שישפיע על המראה הכללי של הבית.

הרחבת או פתיחת חלון בקיר חיצוני / פנימי במודיעין

אם אתם מעוניינים לשדרג חלל מסוים בביתכם – הרחבה או פתיחה של חלון יכולה להיות אופציה מעולה. הוספה של חלון או החלפת החלון הקיים עשויות להפוך חדר חשוך לחדר מואר, שימושי והרבה יותר מזמין. מדובר בפעולה אחת שיכולה להיות מאוד חיונית עבורכם, אך עוד לפני שמתחילים בעבודה, חשוב לנו להסביר כמה דברים.

פתיחה או הרחבה של חלון שנמצא בקיר חיצוני היא אחת הפעולות המורכבות שמצריכות צוות עובדים מנוסה ומיומן וכמובן כלים מיוחדים שיצליחו להתמודד עם המשימה החשובה. המורכבות של העבודה היא כפולה: אנו הולכים להתמודד מול קירות חזקים ויציבים מסוגים שונים – מלבנים עד בטון בעובי משתנה, ובנוסף אנו לא רוצים רק "לשבור" את הקיר, אלא לחתוך אותו בצורה מדויקת כך שנוכל "להלביש" בצורה מושלמת את החלון החדש על הפתח שנוצר. ככל שהעבודה תהיה מדויקת יותר, כך היא תהיה מהירה יותר ותגרור פחות הוצאות כספיות נוספות.

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם אתגר זה היא על ידי ניסור בטון. זוהי בעצם שיטה חדשנית העובדת באמצעות מסור יהלום, המעניק לנו את האפשרות לחתוך סוגי קירות רבים בצורה מהירה, בטוחה ובעיקר – מדויקת. כך מתקבלת עבורנו בכמה שעות תוצאה שבעבר הייתה לוקחת כמה ימי עבודה שלמים. והנה – פתח החלון המושלם נפתח עבורכם.

ניסור קיר בטון
ניסור קיר בטון
ניסור בטון עבור דלת
ניסור בטון עבור דלת

שבירת קיר בטון, קיר בלוקים או גבס במודיעין

מתכננים לשפץ או להרחיב מבנה כלשהו בבעלותכם? במדינת ישראל בה מרבית המבנים בה עשויים מאבן ובטון, ככל הנראה תאלצו לשבור תקרה או קיר. עבודות מסוג אינן פשוטות והן דורשות ידע מקצועי נרחב והמון ניסיון בשטח – מה שאומר שלא כדאי לכם להתפשר על חברת ביצוע בינונית. חברת בולדוזר פיתוח מתמחה מזה שנים רבות בכל מה שקשור לשבירת קירות בטון, קירות בלוקים או קירות גבס. עבור עבודות כאלה אין כמו חברה שהתמקצעה בתחום עבודות ניסור וקידוח בטון בשביל להסב לכם סיפוק ושקט נפשי.

שבירת קיר בטון נחשבת ללא ספק לאחת העבודות שדורשות כמה שיותר ידע מקצועי וניסיון. ככל שהבטון המדובר מחוזק יותר, עבה יותר והגישה אליו מורכבת יותר – כנגד זה המשימה הופכת להיות מאתגרת יותר. אז אם יש לכם איזשהו קיר בחדר הממ"ד שאתם מעוניינים לשבור, או קיר בטון שנמצא במבנה טרומי – אין כל סיבה לדאגה. חברת בולדוזר פיתוח תציע עבורכם את הפתרונות המהירים, הזולים והבטוחים עבורכם, כאלה שיעניקו לכם תוצאות מרשימות ומספקות.

אז מה הדרך לשבור קיר בטון במודיעין ?

למעשה, שבירה של קיר בטו יכולה להיעשות בשתי דרכים – אפשר בשילוב שתי הדרכים ואפשר כל דרך בפני עצמה, הכל בהתאם לשיקול הדעת של הקונסטרוקטור או מנהל העבודה. דרך אחת היא לשבור את הקיר באמצעות פטישונים שמתאימים לשבירת קירות וחציבה. הדרך השנייה היא באמצעות ניסור בטון על ידי מסור יהלום. החיסרון של הדרך הראשונה, של שימוש בפטישון הוא מוגבלות השימוש בו וחוסר הדיוק שמאפיין אותו. על החסרונות הללו מפצה הדרך השנייה – שימוש במסור יהלום. שימוש במסור יהלום מעניק תוצאות מושלמות עם הרבה שקט במשטח העבודה ודיוק מרשים ביותר.

חציבה בבטון במודיעין

במסגרתו של כל תהליך הכנה לבנייה ושיפוץ מתעורר הצורך לחשוף אזורים מסוימים באמצעות חציבה בבטון. על ידי החציבה אנו מסוגלים לחדור לעומקים פנימיים יותר, וכך להתמודד עם אתגרים מגוונים יותר. חברת בולדוזר פיתוח מספקת מזה שנים רבות לכלל לקוחותיה שירותי חציבה עבור כל סוגי הבטון השונים ומעניקה לכם מענה מהיר לצרכים ההנדסיים שתצטרכו.

חשוב לדעת שרוב העבודות שקשורות לחציבה בבטון מיועדות אך ורק לחברות מקצועניות ומנוסות. עבודה עם בטון מצריכה המון ידע וניסיון בשטח, בעיקר מפני שמדובר בחומרים מאוד מסיביים שבעבודה לא נכונה עלולים לגרום לפגוע בגוף ובנפש ולחלופין לפגוע בקונסטרוקציה של המבנה. בכל מה שקשור לעבודות ניסור, קידוח וחציבה בבטון – אתם מוזמנים תמיד ליצור איתנו קשר ואנו נעמוד לשירותכם.

פירוק רצפת בטון
פירוק רצפת בטון

פירוק חריגות בניה בעזרת ניסור יהלום במודיעין

כידוע כל מבנה בישראל צריך לקבל אישורים ולעמוד בתקנים ובחוקים. מבנה שעומד בכל האישור יקבל היתר בנייה, ולפחות מבחינה חוקית הוא יכול להמשיך בתוכניותיו. אדם שיחרוג מתנאי ההיתר שנקבעו – פותח לעצמו פתח לסיבוכים. לפעמים פונים אלינו לקוחות על מנת שנבוא להרוס מבנה הוא בנייה לא חוקיים. הריסה של חריגת בנייה משתנה מאוד בהתאם למבנה עצמו ולסוג הבטון המדובר, ולכן לרוב הדרך בה נפעל תהיה על ידי מסור יהלום – המסור המתקדם והיעיל ביותר בתחום זה.

חשוב שתדעו שמחיר הריסה של מבנה לא חוקי או מבנה שחורג מהיתרי הבנייה שניתנו לו, מושפע מכל מיני מרכיבים כגון: סוג הבנייה (בטון או בנייה קלה), גודל המבנה מבחינת מטרים, האם יש צורך להרוס מבנה שלם או רק את החריגה הלא חוקית, שיטת פינוי הפסולת הנדרשת ועוד מרכיבים נוספים. חברת בולדוזר פיתוח מציעה לכם את השירות האדיב, המקצועי והיעיל ביותר עבור פירוק והריסה של חריגות בנייה ומבנים לא חוקיים – זאת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ואמצעים משוכללים.

פינוי הבטון לאחר ההריסה

תחום נוסף שנשמע אולי שולי אך אסור לדלג עליו הוא – פינוי ההריסות. חלק זה הוא בלתי נפרד מעבודת ההריסה עצמה, ולכן אנו ממליצים להתייחס לנושא הפינוי משני כיוונים:

א. הצעת מחיר – בדקו שהצעת המחיר מתייחסת לנושא פינוי הפסולת באופן מלא.

ב. עמידה בתקנות – בדקו שהפינוי אכן נעשה לפי התקנות שפרסם המשרד לאיכות הסביבה.

על מנת לבחור קבלן ביצוע מעולה שיבצע עבורכם את פינוי הבטון לאחר הריסתו, אנו ממליצים לכם לשים לב לכמה היבטים: ניסיון בפינוי הריסות – בדקו שיש לו ניסיון עבר בתחום של פינוי הריסות. וודאו שהוא ביצע עבודות מהסוג שלכם בעבר. בדקו עוד שיש לו את הכלים המתאימים עבור עבודה זו, שהוא מתאים לגודל העבודה מהסוג שלכם, שיש עליו המלצות ולא פחות חשוב – שהמחיר שהוא נותן לכם אינו מופרז ביחס לשוק. היבט זה ידרוש מכם לעשות סקירת מחירים ממספר חברות ולקבל הצעות מחיר שונות.

ובקיצור – אם עושים עבודה רצינית, לא עושים חצי עבודה. עבודת פינוי הבטון היא לא פחות חשוב מהריסת הבטון.

ניסור בטון בעזרת מנוף זרוע במודיעין

גם מחוץ לעולם התעשייה הכבדה, השימוש במנוף זרוע נעשה היום לשירות נפוץ מאוד. השימוש במנוף זרוע מושכר הוא מגוון מאוד, כך שרבים משתמשים בו לעבודה בגובה ובמצבים בהם הגישה לחלל איננה נוחה או בלתי אפשרית. במקרים מסוג זה עבודה עם מנוף זרוע חוסכת המון זמן, כאב ראש ומאמץ. באתרי בנייה ובעבודות תשתיות שימוש במנוף זרוע הוא דבר ידוע. גם בתחום בו אנו עוסקים, ניסור וקידוח בטון, אנו משתמשים פעמים רבות במנוף זרוע. חברת בולדוזר פיתוח עובדת רבות עם מנופי זרוע וכלי צמ"ה, והיא אף משכירה כלים מסוג זה באופן עצמאי לנותני שירות רבים. הניסיון הרב עם כלי מסוג זה הופך את חברת בולדוזר פיתוח לאחת המובילות בארץ בכל הקשור לתחום ניסור וקידוח בטון, ובפרט באמצעות מנוף זרוע.

ניסור מרפסת בטון
ניסור מרפסת בטון

מה עושים עם שאריות הבטון לאחר הניסור?

כמעט ואין צורך לומר שבטון מנוסר אינו החומר הכי ידידותי שתוכלו למצו בסביבתכם. הבטון הוא בעל משקל כבד מאוד, לרוב השאריות שלו תהיינה חדות בעקבות החיתוך הישר והמדויק שנעשה באמצעות מסור היהלום, או מהימצאותם של ברזלים בתוכו. דרכים רבות יש לפינוי שאריות בטון, אך לרוב הפינוי ייעשה על ידי טרקטורים גדולים או קטנים, מנופים וכן מכולות שנועדו לסילוק הפסולת לאתרים מורשים.

יש לתת את הדעת בכל עבודה לנושא פינוי הפסולת. בעבודות קטנות נושא זה אולי לא יהיה משמעותי, שכן נוכל לטפל בו בקלות ובמהירות. אולם כשמדובר על עבודות גדולות יש לשאריות הבטון משמעות רצינית הרבה יותר. משום כל צריך לקבוע כבר בהתחלה מי אחראי על טיפול בנושא זה וכיצד הוא מבצע זאת, וכמובן לשים לב לכך שהצעת המחיר אינה מדלגת על תחום זה.

חברת בולדוזר פיתוח נותנת שירותים מכל הסוגים – מחיתוך בטון לחתיכות פשוטות שקל לפנות, ועד חיתוך משמעותי וכבד של בטון – שגם הפינוי שלו יהיה באחריותנו. אתם בוחרים ואנו מבצעים. אז בכל מה שקשור לפינוי הפסולת ובנושא המחיר של עבודה זו, אתם יכולים להיות רגועים!

פינוי הריסות בטון
פינוי הריסות בטון

חלק ג' – מיהו נותן השירות האידאלי? ומה המחירון שמציעה חברת בולדוזר פיתוח?

תוכן עניינים:

 1. קבלן רשום לניסור בטון
 2. דרכי גישה ונוחות עבודה
 3. עבודה עם ביטוחים ורישיונות
 4. סיכונים בעבודות קידוח וחשיבות הבטיחות
 5. מחירון ניסור בטון – בולדוזר פיתוח
 6. מחירון קידוח בטון – בולדוזר פיתוח
 7. מחירון עבודות קידוח שונות

קבלן רשום לניסור בטון במודיעין

נותני שירות מאז ומעולם, בכל תחום שהוא, התחלקו לכל מיני סוגים. במקרה הטוב מה שמעניין אותם זה מקצועיות העבודה והסיפוק שלכם ממנה; ובמקרה הפחות טוב נותן השירות יחפש כל הזמן את הרווח הכספי שלו. לחיפוש זה עשויות להיות השלכות גורליות עליכם – הלקוחות התמימים. לפעמים הניסיון של נותן השירות להרוויח יבוא לידי ביטוי בעבודה מהירה ופזיזה, ולפעמים הוא "יחליק" על כל מיני פגמים בעבודה. בכל אופן, אין שום סיבה שאתם תפסידו בגלל נותן שירות כזה. בייחוד כשמדובר על תחום הבנייה וניסור של קירות בטון. כל רשלנות בתחום זה עלולה לערער את היציבות של המבנה כולו.

האם יש עצה כיצד לבחור קבלן טוב? התשובה היא: כן. כדי לוודא כמה שניתן שנותן השירות שלכם הוא אדם אמין ומקצועי, אנו ממליצים לכם לעבוד אך ורק עם קבלן רשום המומחה בניסור בטון. מעבר לכך, ווידוא של נושא זה יעניק לכם גם ביטחון שמהנדס בניין מוסמך נתן את ידו ואישורו לעבודה. חשוב לדעת – רק מהנדס בניין מוסמך רשאי להעניק אישורים לביצוע עבודות ניסור, ולכן עבודה עם קבלן רשום נותנת לכם הרבה שקט בתחום זה. כך תחסכו לכם את הצורך להשיג אישור ממהנדס טרם התחלת העבודה, מפני שהקבלן עצמו כבר ייזום קבל של אישור כזה.

דרכי גישה ונוחות עבודה

קיימים מקרים בהם אי אפשר להפעיל את כלי העבודה בצורה חופשית ולכן צריך להשתמש באמצעי עבודה חלופיים – כלים ניידים ופחות יעילים. כמו כן, עליכם לקחת בחשבון שפעמים רבות ניסור בטון עשוי להתבצע בגבהים גדולים מה שייקר מעט את המחיר הסופי שתשלמו. העיקרון הוא די פשוט – ככל שמרחב העבודה יהיה נוח יותר, כך המחיר יהיה זול יותר.

חברת בולדוזר פיתוח מקפידה להיות החברה האטרקטיבית ביותר בענף, הן בהיבט השירות והן בהיבט הכספי. אז אין זה משנה אם אתם בעלי בית פרטי שזקוקים לניסור וקידוח בטון כצורך חד פעמי, או אם אתם מחזיקים במשרד אדריכלים בעלי צורך קבוע ורב פעמי – אנו נדאג למצוא את העמק השווה בינינו בכל מה שקשור להיבט הכספי. עם זאת, הלקוחות הקבועים שלנו זוכים ליהנות מהטבות רבות והנחות אטרקטיביות, כפי שמתבקש להיות במצב של עבודה משותפת לאורך זמן.

עבודה עם ביטוחים ורישיונות

כאמור, אנו שבים ומדגישים את האחריות שיש לנו בכל מה שקשור לשירותי ניסור וחיתוך של בטון. מלבד העובדה שאנו מקפידים מאוד לעבוד לפי נהלי הבטיחות בצורה קפדנית ומחמירה, אנו מאוד מקפידים גם על כך שאנשי צוות העבודה יעבדו רק על פי ההסמכות שהם רכשו ועל פי הדרישות של החוק.

סיכונים בעבודות קידוח וחשיבות הבטיחות

כמעט ואין צורך לציין שעבודה עם בטון כרוכים סיכונים רבים. על מנת לסבר את האוזן ולהבין כמה נושא הבטיחות של החברה המבצעת קריטי, נציין כמה תחומים אליהם החברה חייבת להתייחס: סיכוני מעידה או נפילה; שימוש בחומרים כימיים; רעש מחריש אוזניים שיכול לפגוע בטווח הרחוק בשמיעה; סכנה של פגיעת ראש; סכנה לדרכי הנשימה עקב נשימת מופרזת של אבק; סכנות ביולוגיות הנובעות מעובש; סכנה לגירוי העור; סכנת הרמת משא כבד; סכנת פציעה; נזקים למבנה; נזקים לתשתיות; ועוד תחומים שונים אליהם כדאי לשים לב.

נושא הבטיחות איננו שולי לעבודה. אנו ממליצים לכם לראות בו חשיבות לא פחות ממה שאתם רואים חשיבות במקצועיות העבודה של החברה. זכרו – חלק מהותי מקצועיות חברה בא לידי ביטוי באופן בו היא מקפידה על הנהלים והבטיחות של עובדיה.

מחירון ניסור בטון במודיעין – בולדוזר פיתוח

השירות שחברת בולדוזר פיתוח מציעה לכם, הלקוחות, מעמיד עבורכם מגוון רחב של עבודות בטון איכותיות עבור תהליכי בנייה מגוונים. ניסור בטון הוא המומחיות שלנו – וכאשר אתם פונים אלינו אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר, ובמחיר הוגן.

לפני שנציג בפניכם את המחירון, עלינו להעיר הערה חשובה: המחירון שיוצג בפניכם מהווה מחיר התחלתי ומשוער והוא אינו כולל מע"מ. מחירון זה נועד לסייע לכם בהערכת המחיר הסופי שאתם עתידים לשלם, ואין בו התחייבות מוחלטת למחיק הנקוב. מדוע? מפני שלכל ניסור בבטון קיימים מאפיינים ייחודיים, תנאי עבודה משתנים ודרישות ספציפיות. לכן, אם תרצו הצעת מחיר אמינה ומדויקת, תוכלו לקבל אותה רק לאחר שנברר מולכם בדיוק את אופי העבודה ומהותה.

ניסור מרפסת בטון עם מנוף
ניסור מרפסת בטון עם מנוף
ניסור קיר בעזרת ניסור יהלום
ניסור קיר בעזרת ניסור יהלום

מחירון לקוחות עסקיים

מחיר ניסור תקרת למ"ר – 2,500 ₪

*שימו לב: המחיר הוא פר מטר ומשתנה בהתאם למספר גורמים.

מחיר ניסור קירות למ"ר- 1,200 ₪

מחיר ניסור רצפה למ"ר- 2,600 ₪

*המחיר הוא למטר רץ

מחיר ניסור כלונסאות למ"ר – 950 ₪

מחיר ניסור חומה מטר רץ – 600 ₪

*המחיר הוא למטר רץ

מחיר חציבה לפי קוב – 2,800 ₪

מחיר ריסוק ופינוי לפי קוב – 3,500 ₪

מחיר ניסור ממ"ד לפי מטר – 800 ₪

ניסור גג בטון – 290 ₪

*תיגבה תוספת תשלום עבור שימוש במנוף

ניסור צינורות בטון – 450 ₪

ניסור קרניז – 300 ₪

מחירון לקוחות פרטיים

מחיר ניסור דלת בטון – 1800 ₪

מחיר ניסור חלון בטון – 1,200 ₪

מחיר ניסור תקרת בטון למ"ר – 3,000 ₪

מחיר ניסור חומת בטון למטר רץ – 650 ₪

ניסור עמודי בטון וקורות – 450 ₪

מחיר ניסור חלון ממ"ד – 2,100 ₪

מחיר ניסור דלת בממ"ד – 2,400 ₪

מחיר עבור חפירת מרתף למ"ר – 3,000 ₪

מחיר עבור חציבה למ"ר – 4,500 ₪

ניסור מדרגות בטון – 400 ₪

*הערה: המחירים לא כוללים השכרת גנרטור שתחשב כתוספת במקרים בהם אין גישה אל מקור חשמל המצויד בחיבור תלת פאזי, המחיר עלול להשתנות בהתאם לזמן ביצוע העבודה, מספר הקומות, מרחק מהחנייה, גישה למקור חשמל מתאים, היקף העבודה, מיקום, ועוד.

מחירון קידוח בטון – בולדוזר פיתוח

מחיר קידוח בטון קוטר 2 צול – 150-300 ₪

מחיר קידוח בטון קוטר 4 צול – 250-400 ₪

מחיר קידוח בטון קוטר 6 צול – 300-400 ₪

מחיר קידוח בטון קוטר 8 צול – 600-900 ₪

מחיר קידוח בטון קוטר 10 צול – 800-1,200 ₪

מחיר קידוח בטון קוטר 12 צול – 1,000-1,800 ₪

מחירון עבודות קידוח שונות

בחברת בולדוזר פיתוח מבצעים קידוחי בטון ביהלום בקטרים שונים. המחירים שנציג בפניכם מתייחסים לביצוע של מספר קידוחים. אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור קידוח אחד בודד, אנו ממליצים ליצור עמנו קשר.

קידוח בטון עבור מזגן – 200 ₪

קידוח בטון עבור מכונת ייבוש – 400 ₪

קידוח בטון לתנורים וקמינים – 600 ₪

קידוח בטון עבור מערכות חימום מים בגז – 450 ₪

קידוחי בטון עבור יצירת פתח עגולקשת – 2,100 ₪

קידוח מרזב ופתחי ניקוז – 350 ₪

אזורי שירות

No data was found

מחפשים ניסור בטון? השאירו פרטים ונחזור אליכם

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 11 ביקורות
×